Intymne ujęcie Moniki Mrozowskiej. Karmi piersią małego Lucjana i przytula starszego syna. "Moje chłopaki"

Kilka dni temu na świat przyszedł syn Moniki Mrozowskiej, Lucjan. Za sprawą rodziców zdążył już zaistnieć w mediach społecznościowych. Najpierw dumny tata opublikował zdjęcie chłopca tuż po narodzinach, a teraz popularna mama pokazała, jak karmi go piersią.

Monika Mrozowska konsekwentnie do samego końca relacjonowała na Instagramie przebieg swojego błogosławionego stanu. Co jakiś czas chwaliła się efektami sesji zdjęciowych z coraz większym brzuchem. Nie ukrywała, że oczekiwanie na narodziny czwartego dziecka obfitowało w niepewność i strach, ponieważ była to ciąża podwyższonego ryzyka. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze i mały Lucjan jest już na świecie. Celebrytka dopiero w piątek wyszła ze szpitala i powoli przyzwyczaja się do nowej sytuacji. Z internautami podzieliła się intymną fotografią, na której widać malucha.

Monika Mrozowska karmi syna piersią

Monika Mrozowska należy do grona celebrytów, którzy nie wyznaczają widocznej granicy pomiędzy działalnością w show-biznesie a życiem prywatnym. Dorastająca na oczach widzów gwiazda "Rodziny zastępczej" publikuje wizerunek swoich dzieci w sieci i nie zasłania ich twarzy tak, jak robią to np. Lewandowscy. Nic więc dziwnego, że kilkudniowy Lucjan również zdążył pojawić się na profilu popularnej mamy i to w dość intymnym ujęciu. Na fotografii widać, jak Monika karmi malucha piersią, a starszy syn beztrosko leży na jej kolanach. 

Monika MrozowskaMonika Mrozowska Instagram/ @monikakingamrozowska

Jeśli moje chłopaki mi na to pozwolą, to spróbuję dziś napisać Wam coś więcej - zapowiedziała na InstaStories Mrozowska. 

Celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie podziękowała personelowi szpitala i zajmującym się nią lekarzom. Myślicie, że opieka nad maluchem będzie teraz głównym tematem internetowej aktywności Mrozowskiej?

Zobacz wideo Celebryci pokazują swoje cztery kąty!
Więcej o: