Monika Mrozowska pozuje z mamą i składa życzenia z okazji Dnia Babci. "Wygląda, jak nastolatka"

Monika Mrozowska dołączyła do grona gwiazd, które publicznie złożyły życzenia z okazji Dnia Babci. Aktorka pochwaliła się zdjęciem ze swoją mamą. Podobne?

Coraz więcej gwiazd publikuje w sieci zdjęcia z okazji Dnia Babci. Internauci dopatrzyli się podobieństwa między Anną Lewandowską i babcią Jolą, natomiast Lara Gessler zachwycała się relacją Magdy Gessler z jej córeczką Neną. Do tego grona dołączyła również Monika Mrozowska, która opublikowała selfie z mamą Bożenką. Obserwatorzy twierdzą, że są do siebie bardzo podobne. Zobaczcie sami!

Zobacz wideo Wiecie, jak wygląda mieszkanie Moniki Mrozowskiej?

Monika Mrozowska pozuje z mamą i składa życzenia z okazji Dnia Babci. "Wygląda, jak nastolatka, a właśnie została babcią szóstego wnuka"

Monika Mrozowska udostępniła na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą. Pani Bożenka na ciemne włosy, duże oczy, które podkreśliła ciemną kredką, a także uśmiech, który bardzo przypomina uśmiech jej córki. W opisie fotografii aktorka stwierdziła, że jej mama wygląda jak nastolatka, a do tego jest babcią aż sześciorga wnucząt.

Moja mama Bożenka! Sama wygląda "jak nastolatka", właśnie została babcią... szóstego wnuka! A mój brat Tomek jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Cudownego Dnia Babci dla wszystkich. Ja już czekam na faworki "Babci" Bożenki. Bo choć moja mama deklaruje, że nie lubi gotować, to chrust robi taki, że klękajcie narody - czytamy pod opublikowanym zdjęciem.
 

Internauci żywo zareagowali na powyższe zdjęcie. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

Ale bije od was ciepło i serdeczność.
Obie piękne siostry.
No to już wiadomo po kim uroda, pani Moniko.
Ooo... A wnuk Józek to cała babcia - pisali zachwyceni.

Wy również uważacie ze mama Bożenka i córka Monika są do siebie podobne?

Więcej o:
Copyright © Agora SA