Lara Gessler świętuje Dzień Babci wyjątkowym nagraniem z mamą i córką. "Nie sądziłam, że zobaczę ciebie w takim wydaniu"

Lara Gessler postanowiła świętować Dzień Babci również na Instagramie. Przyznała, że jest zaskoczona tym, jak znana restauratorka zmieniła się przy wnuczce.

Lara Gessler w towarzystwie męża, Piotra Szeląga, córki Neny i Magdy Gessler już od grudnia przebywa na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura. To właśnie tam wspólnie obchodzili święta Bożego Narodzenia. Wszystko wskazuje na to, że nie mają zamiaru prędko wracać, a bajeczne zdjęcia cały czas zalewają ich profile. Mimo wakacyjnej beztroski Lara Gessler pamiętała o Dniu Babci. Dumna córka postanowiła złożyć swojej mamie rozczulające życzenia na Instagramie.

Zobacz wideo Widzieliście, jak wygląda pokój Neny?

Lara Gessler świętuje Dzień Babci wyjątkowym nagraniem. "Nigdy nie sądziłam, że zobaczę ciebie w takim wydaniu"

Lara opublikowała na swoim koncie krótkie wideo, na którym widać, jak Magda Gessler uroczo bawi się ze swoją wnuczką Neną. Restauratorka masuje ją po brzuszku i czule do niej mówi. Ten widok poruszył nawet samą Larę, która złożyła mamie życzenia z okazji Dnia Babci.

Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej babci Magdusi. Nigdy nie sądziłam, że zobaczę ciebie w takim wydaniu... Taką rozczuloną i przejętą. Dziękuję, że tu jesteś. Dla Neny i dla mnie - czytamy w opisie nagrania.
 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo wpisów od internautów, których również rozczulił ten widok.

Przepiękny widok! Wszystkiego dobrego.
Babcia uważaj na włosy, bo te małe raczki są bardzo zainteresowane tarmochaniem.
Cudowny duet. Babcia przekaże małej bardzo dobrą energię.
Piękny widok. Besos - pisali zachwyceni.

Trzeba przyznać, że to pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć ostrą i twardą restauratorkę w takiej wersji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.