Lara Gessler święta spędza w Hiszpanii, a Maja Bohosiewicz na Teneryfie. Te gwiazdy wolą Gwiazdkę w ciepłych krajach

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Większość z nas spotyka się z najbliższymi w rodzinnych domach. Mimo szalejącej pandemii sporo gwiazd zdecydowało się na ryzykowny krok i wyjechało na Święta z Polski. Marcin Mroczek bawi się na Zanzibarze, a rodzina Gesslerów w Hiszpanii. Gdzie udały się inne gwiazdy?
Magda Gessler i Lara Gessler Magda Gessler i Lara Gessler Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler z córką, zięciem i wnuczką ten wyjątkowy czas spędzają na hiszpańskiej Fuerteventurze. Co więcej, niedawno dołączył do nich ukochany restauratorki- Waldemar Kozerawski. Magda Gessler w rozmowie z "Plejadą" wyjaśniła, dlaczego właśnie akurat tam postanowili spędzić tegoroczne Boże Narodzenie. Gwiazda postawiła na hiszpańską wyspę ze względu na bezpieczeństwo w czasie pandemii.

Magda Gessler
instagram.com/magdagessler_official

Czuję, że tam będziemy bezpieczniejsi. Tam nie ma teraz ani jednego przypadku zachorowania na koronawirusa. Poza tym, gdybyśmy zostali w Warszawie, ze względu na obostrzenia mój mąż nie mógłby do nas przylecieć. (...) Dlatego wyjazd zagraniczny to jedyna opcja, żeby spędzić te święta wspólnie z Waldemarem. Tam będziemy mogli odprężyć się i zjeść pyszną rybę na Wigilię. A wszystko to w Hiszpanii, którą kocham! - mówiła Gessler.
Marcin Mroczek Marcin Mroczek instagram.com/mroczek_marcin/

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek w tym roku wybrał się z całą rodziną na Zanzibar. Aktor "M jak miłość" chętnie relacjonuje egzotyczne święta w tropikach.

Marcin Mroczek
instagram.com/mroczek_marcin/

Wigilia na Zanzibarze. Bombki z kokosów zrobione, zaraz ubieramy choinkę i czekamy na Mikołaja. To była świetna zabawa, a dzieciaki prześcigały się w pomysłach - pisał na Instagramie.
Kuba Wojewódzki ma w Gdyni własny apartament? Kuba Wojewódzki ma w Gdyni własny apartament? Kuba Wojewódzki - Instagram

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki często wylatuje z Polski w czasie świąt. Tym razem nie było inaczej. Dziennikarz pochwalił się zdjęciem z tropików, jednak nie zdradził dokładnie, gdzie się wybrał.

Tutaj panuje zupełnie inna dyscyplina. Każdy pierwszy dzień świąt spędza w chacie - napisał na Instagramie.

Kuba Wojewódzki
instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Widoki godne pozazdroszczenia!

Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk z partnerem

Agnieszka Włodarczyk ze swoim partnerem Robertem Karasiem wybrali się na jedną z indonezyjskich wysp już dobre kilka tygodni temu. Właśnie tam aktorka hucznie obchodziła swoje 40. urodziny. Jak się okazuje, para święta również zdecydowała się spędzić w tropikach.

Agnieszka Włodarczyk
instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Maja Bohosiewicz, Olga Frycz Maja Bohosiewicz, Olga Frycz instagram.com@tojafrycz

Maja Bohosiewicz i Olga Frycz

Olga Frycz i Maja Bohosiewicz przyjaźnią się od lat. Aktorki postanowiły, że w tym roku ich rodziny wspólnie spędzą święta Bożego Narodzenia na Teneryfie. Maja opowiedziała na Instagramie, że świętowali tradycyjnie.

Był barszcz. Był opłatek. Były białe koszule. Ale były też dresy. Była gitara i było wspólne śpiewanie. Dziękuje wam moi kochani przyjaciele za wspólne święta. Pierwszy raz inne niż te, które znam. Wszystkiego dobrego dla was - czegokolwiek sobie życzycie - napisała na Instagramie.

A wy jak spędziliście tegoroczne święta? 

W związku z zagrożeniem koronawirusem wiele krajów ogłasza nowe obostrzenia. W Polsce od 28 grudnia do 17 stycznia obowiązuje narodowa kwarantanna. Mocno ograniczono funkcjonowanie hoteli - nie można już wybrać się na wyjazd służbowy. Zamknięte będą stoki narciarskie. W spotkaniach może uczestniczyć tylko pięć osób. Każdy, kto przyjedzie do Polski transportem zorganizowanym, będzie musiał odbyć 10-dniową kwarantannę. Dodatkowo w sylwestrową noc (w godz. 19.00-6.00) będzie obowiązywał zakaz przemieszczania się.