Anna Lewandowska świętuje Dzień Babci wspólnymi zdjęciami. Fani zauważyli podobieństwo. "Dobre geny"

Anna Lewandowska z okazji Dnia Babci opublikowała kilka fotografii z babcią Jolą. Nie zabrakło również życzeń pod jej adresem tego wyjątkowego dnia.

21 stycznia w Polsce obchodzimy Dzień Babci. Gwiazdy rodzimego show-biznesu chętnie tego dnia chwalą się na Instagramie wspólnymi zdjęciami ze swoimi bliskimi. Nie było inaczej w przypadku Anny Lewandowskiej, która pokazała cały wachlarz niepublikowanych do tej pory fotek w towarzystwie swojej ukochanej babci Joli. Przyznała, że ta jest nie tylko wymarzoną babcią, ale także najlepszą prababcią dla Klary i Laury. 

Anna Lewandowska i Robert LewandowskiRobert Lewandowski przejął konto Ani i odpowiadał na pytania fanów

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z babcią

Anna Lewandowska chętnie relacjonuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Jej fani zdążyli już przywyknąć do wspólnych fotek z dziećmi i mężem. Nieco rzadziej na jej profilu pojawiają się zdjęcia w towarzystwie brata, mamy czy babci. Z okazji Dnia Babci nie mogło jednak zabraknąć specjalnie jej dedykowanego posta z życzeniami.

DZIEŃ BABCI! Z moją Babcią Jolą najlepiej. Jestem wdzięczna za Jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą Prababcią... - czytamy pod zdjęciem.

Anna Lewandowska nie omieszkała również zaapelować do obserwatorów, aby znaleźli tego dnia chociaż trochę czasu, aby porozmawiać ze swoimi babciami.

Nie zapomnijcie dzisiaj zadzwonić z życzeniami. Jeśli to bezpieczne, pojedźcie je uściskać! Poświęćcie dłuższą chwilę na rozmowę i zadawajcie pytania, na które chcecie poznać odpowiedź! Wszystkim Babciom - dużo zdrówka - podsumowała.
 

Fani nie kryli zachwytu zdjęciami Ani i jej babci. Zwrócili uwagę, że trenerka jest do niej podobna.

Od razu widać, że to twoja babcia. Jesteście podobne!
Babcia świetnie wygląda - dobre geny.
Cudowna babcia!

My również przesyłamy babciom jak najlepsze życzenia!

Zobacz wideo Laura Lewandowska raczkuje do Roberta

ZOBACZ TEŻ: Anna i Robert Lewandowscy chcą mieć kolejne dziecko. Trenerka jest bardzo szczera: Planuję więcej