"Hotel Paradise": Bibi ujawniła, z kim spędza wieczory po programie. Ma uroczego towarzysza

Bogusia z "Hotelu Paradise" pokazała, jak spędziła ostatni wieczór. Przy jej boku mogliśmy dostrzec towarzysza, z którym rzadko się rozstaje.

Bibi z "Hotelu Paradise" niedawno opuściła wyspę i musiała pożegnać się z uczestnikami. I oczywiście ukochanym Simonem, który towarzyszył jej od samego początku. Obecnie jednak wszyscy są już w domach, bo odcinki były kręcone kilka miesięcy temu. Co dzieje się u Bibi? Pokazała, z kim spędza większość swoich wieczorów.

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Ola wróciła z immunitetem. Wyeliminowała z gry faworytkę

Bibi z "Hotelu Paradise" spędziła wieczór z psem

Bibi z "Hotelu Paradise" została wyeliminowana przez Olę, która powróciła do programu i już na wejściu musiała podjąć trudną decyzję. Uznała, że najsilniejszą parą jest Bibi i Simon, bo już od pierwszych odcinków budowali relację. Wydawało się, że nic nie jest w stanie im zagrozić i mają niemal pewne miejsce w finale.

Ola zdecydowała jednak, że to oni stanowiliby najsilniejszych rywali w dalszej rywalizacji, dlatego wyeliminowała Bibi, która musiała opuścić hotel. Trudno było jej się rozstać z ekipą z programu, a w szczególności z Simonem. W trakcie trwania show zdecydowali się zostać parą, stopniowo wchodzili też na kolejne etapy związku. 

 

Emisja "Hotelu Paradise" dobiegnie końca w przyszłym tygodniu. Obecnie nie wiadomo, jak potoczyły się losy uczestników po zakończeniu nagrań odcinków. Nie ma pewności, czy relacja Bibi i Simona przetrwała. Nawet gdyby tak było, nie mogliby tego zdradzać. W oczekiwaniu na informacje co do łączącej ich relacji, na profilu Bibi pojawiło się kilka uroczych ujęć. Widać, że wieczorami towarzyszy jej ukochany zwierzak. Zara, bo tak się nazywa, jest mieszanką spaniela i owczarka.

player.pl/playerplus/hotel-paradise"Hotel Paradise". Uczestnicy nie ufają Kamilowi. "Czasami ludzie nie zasługują na drugą szansę"

Czy Bibi spędza wieczory z kimś, oprócz psa? Tego zapewne dowiemy się po zakończeniu programu w przyszłym tygodniu.

InstaStory Bibi z 'Hotelu Paradise'InstaStory Bibi z 'Hotelu Paradise' instagram.com@bibi.hotelparadise3

InstaStory Bibi z 'Hotelu Paradise'InstaStory Bibi z 'Hotelu Paradise' instagram.com@bibi.hotelparadise3

InstaStory Bibi z 'Hotelu Paradise'InstaStory Bibi z 'Hotelu Paradise' instagram.com@bibi.hotelparadise3

Zobacz też: "Hotel Paradise". Marcin uprawiał seks z Natalią, teraz to samo robi z Karą. Fani do niej: Nie jest ci głupio?

Więcej o: