"Hotel Paradise 3": Bogusia żegna się z programem. Na Instagramie zwróciła się do Simona: Lekcja na całe życie

Reality show "Hotel Paradsie 3" nie przestaje zaskakiwać. Z pewnością nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Z programem pożegnała się Bogusia Brzezińska, czyli Bibi, która była typowana na faworytkę show. W emocjojonującym wpisie pożegnała się z uczestnikami, zwróciła się też do Simona.

Finał 3. edycji show "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami. W najnowszym odcinku nie zabrakło emocji i... powrotów. Do programu w wielkim stylu wróciła Ola, która dostała złoty immunitet. Mogła rozbić wybraną parę i zastąpić jedną uczestniczkę. Wybrała Bibi, która była typowana na faworytkę do wielkiego finału. Bogusia zamieściła na Instagramie wpis, w którym pożegnała się z uczestnikami. 

Zobacz wideo Sandra Mosakowska zdradza sekrety Hotel Paradise - Koło Plotka Extra

Maja Bohosiewicz , Olga LegoszSpecjalistka od HR ocenia ogłoszenie Bohosiewicz i patrzy na te ze stron rządowych: O k...a

"Hotel Paradise 3". Bogusia "Bibi" opuściła show

Bogusia i Simon od samego początku reality show tworzyli zgrany duet, a fani przyglądali się, jak między tą dwójką zaczęło rodzić się (chyba prawdziwe) uczucie. Jak to bywa w tego typu programach, niczego nie da się tu przewidzieć i tak się stało również i tym razem. Ku zaskoczeniu wszystkich fanów Bogusia musiała pożegnać się z show. 

Na Instagramie zamieściła obszerny wpis, w którym pożegnała się z uczestnikami. 

To jest ten moment, w którym pragnę podziękować każdemu uczestnikowi HP3 za każdą spędzoną chwilę, za każde dobre słowo, za wsparcie, za przytulaski, za wszystko, co dla mnie zrobiliście. Dzięki WAM przeżyłam jedną z najpiękniejszych przygód mojego życia. Dzięki WAM udało mi się przetrwać tak długo. Jesteście wspaniali! Każdy z WAS jest indywidualnością z dobrym serduszkiem. Każdy z WAS pokazał mi inne spojrzenie na świat. Jestem wdzięczna za to, że mogłam WAS poznać - zaczęła Bibi. 

Bogusia zwróciła się również do Simona, z którym łączyła ją najsilniejsza więź. Przyznała, że bardzo cieszy się, że mogła poznać go w programie. 

Dziękuję również Tobie @simonprice_hotelparadise3, jesteś najlepszą rzeczą, która spotkała mnie w HP. Dziękuję, że wspierałeś mnie w każdym momencie i zawsze stałeś za mną murem. Cieszę się, że dostałam taką szansę od losu i mogłam spędzić z Tobą tyle czasu. Wiem, że ta przygoda, historia będzie moim najlepszym wspomnieniem oraz lekcją na całe moje życie - napisała. 

Bibi żegna się z programem 'Hotel Paradise' na InstagramieBibi żegna się z programem 'Hotel Paradise' na Instagramie Fot.Instagram/bibi.hotelparadise3

Bibi pogodziła się z tym, że odpadła z programu i nie ukrywała, że jest bardzo wdzięczna za możliwość wzięcia udziału w największej przygodzie jej życia. 

Eurowizja 2021 - MEMYInternauci tworzą memy o Rafale Brzozowskim po jego występie na Eurowizji 2021

Coś się kończy coś się zaczyna. Uważam, że ważne w życiu jest to, by potrafić pochować uczucia, bo nigdy dwa razy nie czujemy się tak samo i pamiętajcie, że nic nie dzieje się bez przyczyny. KOCHAM WAS I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ - dodała na zakończenie. 

Oglądaliście najnowszy odcinek? Jakie macie wrażenia? 

Więcej o: