"Hotel Paradise". Kornelia ma nowy nos i brodę! Porównała zdjęcia. "Efekt jest fenomenalny"

Kornelia z "Hotelu Paradise" pochwaliła się w sieci zmianami dokonanymi na twarzy. Zdecydowała się na korektę nosa i brody. Jest zachwycona efektem końcowym.

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" dobiega końca. Już za kilka dni poznamy triumfatorów i dowiemy się, którzy uczestnicy postanowił spędzić ze sobą resztę życia (albo przynajmniej kilka następnych tygodni). Szansę na wygraną ma ciągle Kornelia, która w kilka tygodni zyskała sławę oraz wiernych fanów. Na Instagramie śledzi ją niespełna 125 tys. użytkowników, dzięki czemu stała się rasową influencerką. Ostatnio reklamowała salon urody, chwaląc się zmianami na twarzy, jakie zdecydowała się sobie zafundować.

POLECAMY"Hotel Paradise". Relacja Kornelii i Krzyśka zawisła na włosku. Uczestniczka zarzuciła partnerowi, że grał na kilka frontów

Zobacz wideo Klaudia El Dursi pozwala dzieciom oglądać „Hotel Paradise"? Mówi też o zazdrości w związku

"Hotel Paradise". Kornelia ma nowy nos i brodę

Kilka dni temu Kornelia postanowiła pochwalić się efektami zabiegów, jakim się poddała. Celebrytka zdecydowała się nieco upiększyć i postawiła na korektę nosa oraz brody. Do sieci wrzuciła dwa zdjęcia z profilu - jedno sprzed zabiegu, drugie po. Gołym okiem widać zmiany - nos jest bardziej prosty, a broda wykonturowana.

Kornelia z 'Hotelu Paradise'Kornelia z 'Hotelu Paradise' screen IG

Gwiazda "Hotelu Paradise" jest zadowolona z efektów i, jak stwierdziła, to nie koniec jej wizerunkowych zmian. Kornelia zaczęła zdrowo się odżywiać oraz ćwiczyć. Zrzuciła już trzy kilogramy i nie zamierza na tym poprzestać.

 

Mamy jednak nadzieję, że Kornelia do wszystkiego podchodzi z dystansem i ma świadomość, by decydować się na tego typu rozwiązania w granicach rozsądku.

ZOBACZ TEŻ"Hotel Paradise 3": Bogusia żegna się z programem. Na Instagramie zwróciła się do Simona: Lekcja na całe życie

Więcej o: