Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" buduje domu. W międzyczasie zrobiła jego mniejszą wersję. To prezent dla dzieci

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała fanom, jak spędziła weekend. Przygotowała dla swoich dzieci coś specjalnego.

Grzegorz i Anna Bardowscy z "Rolnik szuka żony" są obecnie na etapie wykańczania nowego lokum. W międzyczasie stworzyli jednak nieco mniejszy domek, przeznaczony dla dzieci. To drewniana budowla na balach. Potrzeba jeszcze tylko kilku zmian i wszystko będzie gotowe. 

Zobacz wideo Ania Bardowska pokazuje budowę domu

Ania BardowskaBardowska pokazała kuchnię. Co jest dalej? Dominują czarno-białe wnętrza

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zbudowała dom dla dzieci

Grzegorz i Anna Bardowscy to para, która w programie "Rolnik szuka żony" odnalazła szczęście. Poznali się podczas drugiej edycji telewizyjnego show i od tego czasu są razem. Doczekali się także dwójki dzieci. W 2016 roku na świecie pojawił się ich syn Jan, natomiast trzy lata później - córka Liwia. Rolnicy budują nowy dom, który jest jeszcze w stanie surowym. 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pokazała kuchnię. Największą furorę robią krzesła

W trakcie przygotowań do zmiany miejsca zamieszkania, para pokusiła się o stworzenie innego domu. Chodzi o drewnianą chatkę dla dzieci. Rolniczka relacjonowała, że poświęcili na to cały weekend.

 
Jeszcze ostatnie szlify i plac zabaw będzie gotowy. Mieliśmy pracowity weekend z Grzegorzem - podpisała ujęcia Ania.

Pomieszczenie dla dzieci powstało w całości z rąk Grzegorza i Anny. Na zdjęciu rolniczki na Instagramie widać, że do jego podtrzymania posłużyły drewniane bale. Wygląda też na to, że całość jest już prawie gotowa - jeszcze tylko malowanie i wkrótce plac zabaw będzie użytkowany przez pociechy pary.

Ania BardowskaAnna Bardowska w obiektywnie 4-letniego synka. Fani: Jak to dobrze mieć osobistego fotografa

Jesteśmy ciekawi, jak zareagują na niego Liwia i Janek. Możemy być jednak pewni, że para rolników pochwali się końcowymi efektami na Instagramie.