Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" chwali się postępami w budowie domu. Internauci: W prostocie tkwi piękno

Anna i Grzegorz Bardowscy niedawno doczekali się drugiego dziecka - Liwii. To nie koniec zmian w ich życiu. Aktualnie budują nowy dom. Teraz możemy zobaczyć, jak idzie budowa.

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z par, która w programie "Rolnik szuka żony" odnalazła szczęście. Poznali się podczas drugiej edycji telewizyjnego show i od tego czasu są razem, doczekali się także dwójki dzieci. W 2016 roku na świecie pojawił się ich syn Jan, natomiast trzy lata później powitali córkę Liwię. Obecnie budują nowy dom, a postępy w pracy chętnie relacjonują w social media.

Bardowscy, 'Rolnik szuka żony'Bardowscy świętują 4. urodziny syna w domu. Jak mieszkają uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Anna Bardowska pokazała nowy dom

Tym razem Anna postanowiła dodać na Instagramie zdjęcie, na którym widać, że budowa domu znacznie posunęła się do przodu. Widzimy na nim także Annę z synem Janem, który skończył już cztery lata. Oboje uśmiechają się do obiektywu, jednak największą uwagę zwraca drugi plan. Znalazł się na nim nowy dom Bardowskich, który jest jeszcze w trakcie budowy. Rolniczka opatrzyła post podpisem, w którym wyraża zadowolenie z postępów pracy:

Na zdjęciu niczym wczesną wiosną. Do tej pory pogoda sprzyjała nam na budowie. Jak dla nas, dach pięknie się prezentuje, chociaż wiem, ze dachówka płaska nie wszystkich zachwyci - napisała Bardowska. 

To jednak nie wszystko: okazuje się, że małżeństwo pracuje także nad wnętrzami swojego nowego domu.

Na zdjęciu tego nie widać, ale w środku też już są postępy - twierdzi Anna.
 

W komentarzach internauci docenili nowe "cztery kąty" Bardowskich - zwracają uwagę na to, jak szybko idzie budowa domu.

Bardzo ładny dach i projekt domu. W prostocie tkwi piękno.
Piękny domek, czekam na zdjęcia z wewnątrz.
Zazdroszczę, pięknie wyglądacie - piszą Internauci.

Jest szansa, że kolejne święta para rolników spędzi już w nowym, wymarzonym domu.

'Rolnik szuka żony'. Bardowscy i Borysiewiczowie"Rolnik szuka żony". Borysewicz wspomina udział w show. "Gdy pojechały kamery, żona mogła mnie uwieść"

Więcej o: