Carmen Electra skończyła 49 lat. Jak dziś wygląda gwiazda "Słonecznego patrolu"?

Carmen Electra pod koniec lat 90. była symbolem seksu, a rola w "Słonecznym patrolu" przyniosła jej światową sławę. Jak dziś wygląda?

Serial "Słoneczny patrol" w latach 90. osiągał szczyty popularności na całym świecie i był przepustką do sławy. Dokładnie przekonali się o tym Pamela Anderson, David Hasselhoff, a także Carmen Electra. Modelka chętnie rozbierała się na okładkach "Playboya" i prezentowała dość odważny jak na tamte czasy wizerunek. Lata lecą, a Carmen Electra wciąż zachwyca urodą i jest wierna swojemu stylowi.

Carmen Electra obchodzi 49. urodziny. Jak dziś wygląda?

Carmen Electra, zanim zadebiutowała na szklanym ekranie, często swoje wdzięki prezentowała na rozkładówkach "Playboya". Pojawiła się na okładce czterokrotnie: 1997, 2000 i 2003 roku, a także w 2009 w jubileuszowym wydaniu. Mówiło się, że jest jedną z ulubienic Hugh Hefnera.

W życiu prywatnym Carmen Electry również sporo się działo. Celebrytka wyszła za koszykarza Denisa Rodmana, jednak ich małżeństwo przetrwało jedynie pięć miesięcy. Następnie modelka związała sie z gitarzystą Red Hot Chilli Peppers, Davem Navarro, a gdy i ten związek nie wypalił, ulokowała swoje uczucia u muzyka Roba Pattersona. Niestety z muzykiem również się rozstała.

Carmen Electra  (1997 rok)Carmen Electra (1997 rok) Bulls

Mimo że po "Słonecznym patrolu" nie otrzymała już równie satysfakcjonujących propozycji, wciąż cieszy się niemałą popularnością w sieci. Na samym Instagramie śledzi ją blisko 1,3 miliona użytkowników. Modelka chętnie dzieli się zdjęciami z przeszłości, ale równie chętnie publikuje nowe fotki. Carmen Electra właśnie skończyła 49 lat, jednak patrząc, na to, w jak świetnej jest formie, aż trudno w to uwierzyć.

 

Nadal chętnie eksponuje swoją figurę, używa mocnego makijażu i jest wierna swojemu stylowi. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda? Przekonajcie się sami. Więcej zdjęć Carmen Electry zobaczycie w naszej galerii na górze artykułu.

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.