Carmen Electra

Carmen Electra

Carmen Electra to amerykańska modelka i aktorka. Próbowała swoich sił również jako modelka. W Polsce była rozpoznawalna dzięki popularnemu serialowi "Słoneczny patrol", w którym wcieliła się w rolę ratowniczki Lani.Pełne imię i nazwisko: Tara Leigh Patrick Data urodzenia: 20 kwietnia 1972r.
Miejsce urodzenia: Sharonville, Ohio, USA
Pseudonim: Carmen Electra
Zawód: aktorka, piosenkarka
Instagram: @carmenelectra
Facebook: facebook.com/CarmenElectra

Od Tary Patrick do Carmen Electra

Tara Patrick przyszła na świat w małym mieście w Ohio, w USA. Jest córką gitarzysty i piosenkarki. Od najmłodszych lat żyła w muzycznym środowisku, a po rodzicach odziedziczyła miłość i talent do muzyki. Jako dziecko marzyła o pozostaniu tancerką lub piosenkarką. W 1991 roku przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie poznała wielką gwiazdę - Prince'a. To on namówił ją do przyjęcia pseudonimu Carmen Electra oraz wydał jej pierwszą płytę. Krążek nie odniósł większego sukcesu.

Kariera Carmen Electra

Carmen Electra próbowała swoich sił jako prezenterka telewizyjna. Regularnie chodziła na castingi. W 1996 roku udało jej się podpisać kontrakt z magazynem Playboy i znalazła się na jego rozkładówce. Seksowną Carmen wyłapali producenci serialu "Słoneczny patrol", którzy zaprosili ją do współpracy. W latach 1997-1998 Carmen Electra wcielała się w rolę ratowniczki Lani McKenzi.
W kolejnych latach Carmen Electra współpracowała ponownie z Playboyem. Grywała również epizodyczne role w pomniejszych produkcjach filmowych. Pierwszym większym sukcesem był udział w produkcji "Straszny film" w 2000 roku. Wcieliła się w rolę Drew Decker. W 2004 roku zagrała również w jego czwartej części. Zagrała również w filmach takich jak "Wielkie kino" (2006), "Komedia romantyczna" (2006), "Totalny kataklizm" (2007), "Poznaj moich Spartan" (2008), "Dwugłowy rekin atakuje"(2012), "Czekoladowe miasto" (2015).

Zobacz także:

Pamela Anderson - David Hasselhoff - Nicole Eggert

carmen electra

Więcej o:

carmen electra

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.