Menedżerka Piaska odpowiada na wstrętny atak Violi Kołakowskiej. "Życzę, żeby ją to ominęło". Klasa!

Menadżerka Andrzeja Piasecznego odpowiedziała na ohydny atak Violi Kołakowskiej, która publicznie wykpiła chorobę artysty. Piasek po dwóch tygodniach walki z COVID-19 trafił do szpitala.

Andrzej Piaseczny przebywa w szpitalu, gdzie z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19 został poddany terapii tlenowej. W jego chorobę nie uwierzyła Viola Kołakowska, która w ohydny sposób zaatakowała artystę na Instagramie. Do jej komentarza odniosła się teraz sama menadżerka Piaska. Choć w tej sytuacji na usta cisną się niecenzuralne słowa, to Julita Janicka odpowiedziała na atak, zachowując pełen profesjonalizm. 

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Wokalista opublikował nagranie z oddziału

Menadżerka Piaska odpowiada Violi Kołakowskiej

W środę w sieci pojawiło się nagranie ze szpitala, na którym Andrzej Piaseczny nie może złapać tchu. Artysta ciężko przechodzi chorobę COVID-19 wywołaną koronawirusem. Mimo złego stanu zdrowia postanowił wykorzystać swoje zasięgi, by zaapelować do fanów o przestrzeganie obostrzeń i zasad bezpieczeństwa, co skrytykowała Viola Kołakowska. Co więcej, matka dzieci Tomasza Karolaka poszła o krok dalej. W ataku publicznie zarzuciła mu udawanie i szerzenie "covidowej propagandy za pieniądze".

Zobacz też: Skandaliczna wypowiedź Violi Kołakowskiej. Porównała "żółtą strefę" do wojny. "To samo działo się, kiedy wywozili ludzi do Auschwitz"

Do komentarza Kołakowskiej odniosła się menadżerka Andrzej Piasecznego. W odróżnieniu od aktorki Julita Janicka zachowała pełen profesjonalizm i klasę.

Nie znam Pani Violi Kołakowskiej, ale widzę, że zna Andrzeja i wie, kiedy gra, a kiedy choruje. Cóż mogę powiedzieć, jeśli ktoś zna Panią Violę - proszę jej przekazać po pierwsze życzenia, żeby ją to ominęło, po drugie jednak więcej wiary w to, że ludzie są lepsi niż źli, a po trzecie, że nie wszystko jest na sprzedaż i czasem robimy rzeczy, których normalnie byśmy nie zrobili, a zmieniamy swoje zasady, gdy jest potrzeba zwrócenia uwagi na coś ważnego, nie na siebie. Pani Violu, tak zachowują się ludzie spełnieni, z otwartymi głowami, pełni empatii, czego i Pani Violi życzę. Z poważaniem - napisała menadżerka Piaska.

Andrzej Piaseczny zmaga się z COVID-19 już od prawie dwóch tygodniu. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.