Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub w tajemnicy? Aktor dał fanom do myślenia

Mikołaj Roznerski po raz kolejny dał internautom powód do rozważań na temat swojego ślubu z Adrianą Kalską. Ceremonia odbyła się w tajemnicy?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalskazaręczyli się w październiku 2019 roku podczas wakacji we Włoszech. Wkrótce potem para zamierzała się pobrać, niestety w realizacji planów przeszkodziła jej pandemia i związany z nią lockdown. Nieco później w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że narzeczeni podjęli decyzję o przesunięciu ślubu. Jak podkreślała wówczas znajoma pary w rozmowie z "Faktem", Mikołaj i Adriana nie chcieli spieszyć się z organizacją ceremonii. Od tamtej pory nie cichną liczne spekulacje odnośnie tego, czy narzeczeni przypadkiem nie zdecydowali się na sformalizowanie swojego związku w tajemnicy przed światem. Plotki na ten temat podsycił ostatnio sam Mikołaj Roznerski, który podczas rozmowy z tygodnikiem "Twoje Imperium" odniósł się do kwestii ślubu. 

Mikołaj RoznerskiMikołaj Roznerski pokazał zdjęcie sprzed 23 lat. Miał fryzurę na czeskiego piłkarza. "Ale przemiana"

Zobacz wideo Telekamery 2019. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli potajemny ślub? To niewykluczone

Kiedy w trakcie rozmowy z tygodnikiem "Twoje Imperium" padło pytanie o ślub z Adrianą Kalską, aktor odpowiedział wymijająco:  

A skąd wiecie, że nasz ślub już się nie odbył? - zapytał.

Mikołaj Roznerski przyznał się do choroby14-letni Mikołaj Roznerski niczym młody Martyniuk. "Normalnie Zenek"

To już nie pierwszy raz, kiedy to Mikołaj Roznerski dał internautom powód do rozważań na temat swojego związku z Adrianą Kalską. W ubiegłym roku para wyjechała bowiem na wspólne wakacje, podczas których aktor zwrócił się do swojej partnerki, używając określenia "żonka". Nieco później na Instagramie Mikołaja Roznerskiego pojawiło się także zdjęcie USG. Chociaż fani zasypali aktora licznymi gratulacjami, okazało się, że w ten sposób Mikołaj Roznerski zakomunikował internautom, iż znajduje się na planie nowego filmu, a postać, w którą się wciela najprawdopodobniej zostanie ojcem.