Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Fani jednogłośni. "Myślałam, że to Zenek Martyniuk"

Mikołaj Roznerski uważany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Aktor opublikował na Instagramie zdjęcie z młodości. Ma na nim 14 lat, a fani twierdzą, że podobieństwo młodego Mikołaja do Zenka Martyniuka jest uderzające. Zobaczcie sami!

Mikołaj Roznerski to niewątpliwie przystojny mężczyzna, którego uroda została doceniona przez wiele Polek. Czyżby przez wzgląd na wygląd, mężczyzna aż trzy razy otrzymał Telekamerę w kategorii "Najlepszy aktor" za serial "M jak miłość"? Trzeba przyznać, że rywalizował zazwyczaj z naprawdę wybitnymi postaciami z branży filmowej. Jednak nagroda przyznawana jest na podstawie opinii i poziomu sympatii widzów. Niemniej jednak Roznerski, czy to talentem, czy urodą, przyciąga fanów. Mężczyzna chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Opublikował w sieci zabawną fotografię. Zobaczcie, jak wyglądał jako 14-latek. Cały Zenek Martyniuk?

Pamiętacie, jak Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z popularnego serialu TVP?

Zobacz wideo

Mikołaj Roznerski jak Zenek Martyniuk. Zdjęcie jest hitem sieci!

Co łączy Mikołaja Roznerskiego z królem disco polo? Wydawałoby się, że oprócz sławy nic szczególnego, a jednak fani aktora dostrzegli w mężczyznach wielkie podobieństwo. Serialowy Marcin z "M jak miłość" opublikował na Instagramie zdjęcie z młodości. Fotografia pochodzi z 1997 roku, a Mikołaj miał na niej około czternastu lat. Internauci stwierdzili zgodnie, że wygląda jak nastoletni Martyniuk. 

 
Zupełnie nie-Instagramowe zdjęcie. A Wy jak dziś się macie? #wspomnienia #1997 #młodość #kiedy #byłem #małym #chłopcem #hej #zawsze #chciałem #golić #się - podpisał zdjęcie Roznerski. 

Fani od razu zareagowali na post aktora, który rozbawił ich do łez. Szczególną uwagę zwrócili na oryginalną fryzurę 14-latka. Czupryna wyjęta wprost z lat 90., mocno przypomniała im króla disco polo.

Czy to fryzura na tzw. dywan?
Normalnie Zenek!
Myślałam, że to Zenek Martyniuk w młodości.
Przez Ciebie zalałam herbatą biurko.

Archiwalną fotografię skomentowali również producenci serialu "M jak miłość", z którym Roznerski związany jest od kilku lat. Porównali go do Szymka - filmowego syna Marcina.

Dostrzegamy pewne podobieństwo do Szymka. 

Też uważacie, że 14-letni Roznerski to wykapany Martyniuk?

BWO