Kiedyś plotkowano o ślubie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Teraz gwiazda "M jak miłość" po raz pierwszy zabrała głos

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski już od dłuższego czasu tworzą zgraną parę, zarówno w serialu "M jak miłość", jak i w rzeczywistości. Teraz aktorka opowiedziała zczerze o planach na przyszłość z ukochanym.

Mikołaj Roznerski był swego czasu uznawany za jednego z największych podrywaczy w polskim show-biznesie. Niegdyś połączyło go uczucie z aktorką Martą Juras, owocem którego jest 9-letni syn Antek. Media rozpisywały się również o głośnym związku aktora z Miss Polonia - Marceliną Zawadzką. Kto by przypuszczał, że Roznerski zapragnie się w końcu ustatkować. Swoje szczęście znalazł przy boku Adriany Kalskiej. Zbliżył ich do siebie serial "M jak miłość", w którym grają zakochanych. 3 grudnia 2019 roku serialowa para TVP powiedziała sobie oficjalnie "tak", a ten wzruszający moment zobaczymy w najbliższych odcinkach produkcji. 

Zobaczcie, jak Adriana i Mikołaj prezentowali się razem na Telekamerach 2019

Zobacz wideo

Adriana Kalska zdradza plany na przyszłość

Mikołaj Roznerski na profilu w mediach społecznościowych opublikował niedawno wymowne zdjęcie ze swoją ukochaną. Fotografia została zrobiona w kościele, a rozpromieniona Adriana pozuje w sukni ślubnej. Wiele osób przypuszczało, że para w końcu zdecydowała się na odważny krok i przypieczętowała swój związek sakramentem. Szybko okazało się jednak, że jest to jedynie kadr z serialu. 

Adriana Kalska i Mikołaj RoznerskiAdriana Kalska i Mikołaj Roznerski Instagram / @mroznerski

Teraz Kalska w rozmowie z magazynem "Party" szczerze wyznała, co sądzi na temat małżeństwa. 

Zawsze byłam dziwną dziewczynką. Wolałam przebierać się za czarownice niż za księżniczki i nigdy nie marzyłam, by stanąć na ślubnym kobiercu. Dla niektórych ślub jest ważny. Dla innych ważniejsze od przyklepania czegoś w urzędzie jest budowanie szczęścia codziennego. I ja należę do tego grona. 

Wygląda na to, że na prawdziwy ślub aktorów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, jeżeli w ogóle kiedykolwiek dojdzie on do skutku. Póki co, fanom pary muszą wystarczyć urocze zdjęcia i filmiki narzeczonych na Instagramie. 

BWO 

Więcej o: