"Party": Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się! Aktor oświadczył się ukochanej podczas ich wspólnej podróży do Włoch

Jak podaje magazyn "Party", Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się. W artykule czytamy, że aktor miał wręczyć ukochanej pierścionek we Włoszech, dokąd pojechali na początku października.

Wiele wskazuje na to, że jedna z najbardziej popularnych par, czyli Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, szykują się do ślubu. Jak donosi magazyn "Party", aktor miał oświadczyć się ukochanej w wyjątkowej scenerii. Wykazał się wyjątkowym romantyzmem i poprosił ją o rękę w Wenecji.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się

Dziennikarze próbowali potwierdzić te doniesienia, jednak aktor był bardzo tajemniczy. Ani nie potwierdził, a nie zaprzeczył, co może świadczyć o tym, że jest to prawda. Taka reakcja Roznerskiego nie powinna raczej nikogo dziwić, gdyż bardzo dba o to, żeby jak najmniej faktów z jego życia prywatnego trafiało do mediów. Nawet wiadomość o tym, że jest w związku z aktorką "M jak miłość", trzymał długo w tajemnicy. Fanów poinformowali o tym w marcu 2018 roku, dodając takie same zdjęcia na swoich profilach na Instagramie.

 

Także w wywiadach niechętnie opowiada o swoim związku, jednak kiedy to robi, to z szacunkiem wypowiada się o Adrianie Kalskiej. Zdradził, że pomogła mu w ciężkim okresie życia, kiedy to miał nadmiar obowiązków i poczuł się przez to przygnieciony. Uświadomiła mu, że powinien się zastanowić nad tym, kim jest i przestać udawać. Za to jest jej do tej pory bardzo wdzięczny.

Jednak znając ich podejście do medialności ich związku możemy się spodziewać, że wiadomość o ich ślubie dotrze do nas dopiero po tym, gdy powiedzą sobie sakramentalne TAK.

Te gwiazdy przechytrzyły media i wzięły ślub w tajemnicy:

Zobacz wideo

Serdecznie gratulujemy!

AW