"M jak Miłość". Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali zdjęcie ślubne. "Zrobiliśmy to!". Piękni

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub? Wymowną fotografią aktor pochwalił się na Instagramie. I mimo że owe zdjęcie najprawdopodobniej zostało zrobione na planie "M jak Miłość", robi w sieci furorę.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od ponad roku tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Są też ulubieńcami widzów, ponieważ grają wspólnie w popularnym serialu "M jak miłość". Teraz aktor pochwalił się zdjęciem ze "ślubnego kobierca". 

"M jak Miłość". Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

Zrobiliśmy to - napisał Roznerski pod zdjęciem, na którym pozuje z ukochaną w ślubnych kreacjach.
 

Powyższa fotografia wywołała lawinę spekulacji. Wielu fanów pary zaczęło gratulować nowego etapu życia, inni sugerują natomiast, że zdjęcie to pochodzi z planu serialu "M jak Miłość". 

Zrobili to - czytam w komentarzach.
No wreszcie. Pozdrawiam kochani. Wszystkiego dobrego.
Kto normalnie robi sobie "selfie" w kościele na własnym ślubie? Na bank fota z "M jak Miłość".
No i teraz pytanie, czy to ślub Izy i Marcina czy ślub Ady i Mikołaja.

Nam wydaje się jednak, że to fotografia z serialu. Tak czy siak... życzymy im szczęścia! W końcu od dawna plotkuje się, że zakochani planują ślub także w rzeczywistości.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wezmą ślub?

Adriana i Mikołaj zakochali się w sobie na planie serialu "M jak miłość". Jednak zanim aktorzy ogłosili światu, że są parą, ukrywali to przez kilka miesięcy. To właśnie Kalska pomogła wyjść Roznerskiemu na prostą, kiedy ten po rozstaniu z Marceliną Zawadzką był na skraju załamania nerwowego.

Mimo że jakiś czas temu mówiono, że ich związek przeżywa kryzys, plotki nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Jak kilka miesięcy temu dowiedziało się "Życie na Gorąco", niewykluczone, że para wkrótce zdecyduje się na ślub. Podobno syn Mikołaja uwielbia nową partnerkę taty.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z życia show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>