Gwiazda "M jak Miłość" błaga o pomoc na Instagramie. Bratanica Igi Krefft cierpi na złośliwego guza mózgu

Iga Krefft poprosiła fanów o wsparcie finansowe i modlitwę dla chorej bratanicy. Lekarze wykryli u małej Zuzi złośliwego raka mózgu.

Iga Krefft od ponad dekady gra w "M jak Miłość". Wcielając się w Ulę z domu dziecka, zyskała nie tylko popularność, ale i sympatię widzów. Ostatnio postanowiła wykorzystać zasięgi i poprosić fanów o pomoc. Niestety sprawa jest bardzo poważna i pilna. Bratanica aktorki ma guza mózgu. 

Iga Krefft apeluje o pomoc

Zobacz wideo

Aktorka opublikowała na instagramowej relacji bardzo smutne nagrania. Wyznała, że córka jej ciotecznego brata jest poważnie chora. Jakiś czas temu lekarze wykryli u Zuzi złośliwego raka mózgu. 

Jest poważna sytuacja u mnie w rodzinie. Kilka miesięcy temu prosiłam o modlitwę w intencji ważnej dla mnie. Był to dzień, kiedy bardzo ważna osoba w mojej rodzinie przechodziła poważną operację. Ta osoba to mała Zuzia, która urodziła się w marcu 2018 roku. Jest córeczką mojego brata ciotecznego. Zuzia ma guza mózgu, złośliwego guza. 

Dziewczynka ma za sobą już dwie ciężkie operacje. 

Przeszła dwie operacje, które były obarczone ogromnym ryzykiem. Jest to dla mnie trudne, jest to bardzo bliska mi osoba, obserwujemy jej pierwsze kroki, słowa... Mamy taką rodzinę bardzo zżytą, dlatego choroba Zuzi była dla nas szokiem.

Iga zakomunikowała, że Zuzia przechodzi chemioterapię, lecz nadal potrzebne są środki na dalsze leczenie. 

Po operacji Zuzia ma niesprawną jedną nóżkę i rączkę i problemy z jednym okiem. Mój brat i jego żona mieszkają nad morzem, ich całe życie przewrócone jest do góry nogami. Muszą przyjeżdżać do Zuzi do szpitala, tak małe dziecko nie może być samo. Są potrzebne środki na rehabilitację i na to, żeby Zuza mogła zdrowieć.

Jeśli chcielibyście pomóc dziewczynce, linki gdzie odbywają się zbiórki znajdziecie w poniższym poście na Facebooku. 

CW

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak Miłość"? Zobaczcie, jak skomentowała dla nas plotki. 

Zobacz wideo