Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są na wakacjach. Aktor w szczególny sposób nazwał partnerkę

Mikołaj Roznerski opublikował zjęcie z Adrianą Kalską, które opatrzył zaskakującym opisem. Sugeruje zmianę statusu ich związku. Para zorganizowała ślub w tajemnicy przed wszystkimi?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są związani ze sobą od kilku lat. W październiku 2019 roku doszło do zaręczyn, jednak sytuacja związana z koronawirusem pokrzyżowała im ślubne plany. Teraz jednak znów dostali szansę. Czyżby w ciągu kilku ostatnich miesięcy zdecydowali się na zalegalizowanie związku?

Mikołaj Roznerski Adriany Kalskiej już po ślubie

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się na planie "M jak miłość", gdzie grali parę zakochanych. Aktorzy od kilku lat są w szczęśliwym związku także w życiu prywatnym. Podczas wyjazdu do Wenecji w październiku 2019 roku aktor poprosił Kalską o rękę. Wkrótce mieli stanąć na ślubnym kobiercu, jednak ostatecznie okres izolacji uniemożliwił im zorganizowanie ceremonii.

Zobacz też: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski jednak nie wezmą ślubu. "Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć"

Teraz jednak pojawił się dowody na to, że parze wreszcie udało się zalegalizować związek. Mikołaj Roznerski z Adrianą Kalską właśnie wypoczywają na wczasach, a wyjazdem pochwalili się w sieci. Mikołaj zamieścił zdjęcie z ukochaną opatrzone wiele mówiącym hashtagiem.

Uradowani na wczasach. #z #żonką - podpisał entuzjastycznie

Zamieszczona fotka wygląda jak zdjęcie z polskich gór, jednak - jak zauważyli obserwatorzy - para prawdopodobnie wybrała się na Kretę. Być może gorące wakacje to nie zwykła podróż, ale miesiąc miodowy nowożeńców?

 

Fani oczywiście nie zawiedli i od razu zwrócili uwagę na zaskakujący podpis. 

Ten hashtag z żonka, hmm...
Z żonka? No no, Miki
Żonka? To był ten ślub, czy nie?

Mikołaj polajkował komentarze ciekawskich fanów, jednak w żaden sposób nie odniósł się do pytań zainteresowanych. Myślicie, że para faktycznie jest już po ślubie, czy to tylko żartobliwe sformowanie skierowane w stronę ukochanej?

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Mikołaj i Ada na Telekamerach