Doda i Radosław Majdan byli swego czasu najpopularniejszym małżeństwem w kraju. Lubili opowiadać o swojej miłości w mediach, a dowodami wielkiego uczucia, jakie ich łączyło, były chociażby osobiste tatuaże. Piłkarz wytatuował sobie ukochaną na ramieniu, którą ostatecznie przerobił w Indianina. Doda z kolei naznaczyła się inicjałami partnera nad łonem. Pozując w kostiumie kąpielowym zaznaczyła, że "to nie jest M". Czyżby również majstrowała przy tatuażu?
W 2004 roku Doda gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Kontrowersyjny występ odbił się w mediach szerokim echem głównie dlatego, że Rabczewska pokazała tatuaż, jaki zrobiła sobie niedaleko miejsc intymnych.
Tak, tutaj mam imię swojego narzeczonego po hebrajsku, natomiast tutaj zrobiłam sobie tatuaż z inicjałami Radzia na urodziny - mówiła, odpinając dżinsy na antenie Polsatu.
Po latach gwiazda znów odsłoniła nieco więcej ciała dzięki wyciętym majtkom kostiumu kąpielowego. Natychmiast zaznaczyła, że "nie jest to M".
Czyżby Dorota dała do zrozumienia, że pozbyła się inicjałów byłego partnera z ciała? W końcu nie byłby to pierwszy raz, kiedy artystka chciałaby uwolnić się od błędów z przeszłości. Nie tak dawno usunęła jedną pamiątkę po Majdanie.
Doda i Radosław Majdan poznali się w 2003 w Ustce. Zaiskrzyło między nimi szybko na tyle, by dwa lata później wziąć ślub. W sformalizowanej relacji przetrwali do 2007 roku, a o złożeniu dokumentów rozwodowych Rabczewska poinformowała w kwietniu tegoż roku na antenie "Dzień dobry TVN". Dziewięć miesięcy później formalnie przestali być małżeństwem.
Doda z postulatami w Ministerstwie Sprawiedliwości. Postawiła sprawę jasno
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Mateusz z "Rolnika" po rozstaniu z Basią nie wylewa łez w poduszkę. Tak bawi się z inną uczestniczką show
Baranowski prosił o pieniądze. Zebrał więcej, niż chciał. Teraz zdradza, na co je wyda
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Stylistka gorzko podsumowała Zborowską w czerwieni. Wypunktowała wszystkie błędy
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"