Pamiętacie tatuaż Dody zrobiony dla Majdana nad łonem? Znów go pokazała, ale coś się nie zgadza. "To nie jest M"

Doda pozbyła się kolejnego tatuażu, który zrobiła dla Radosława Majdana? Komentarz bardzo wymowny.

Doda i Radosław Majdan byli swego czasu najpopularniejszym małżeństwem w kraju. Lubili opowiadać o swojej miłości w mediach, a dowodami wielkiego uczucia, jakie ich łączyło, były chociażby osobiste tatuaże. Piłkarz wytatuował sobie ukochaną na ramieniu, którą ostatecznie przerobił w Indianina. Doda z kolei naznaczyła się inicjałami partnera nad łonem. Pozując w kostiumie kąpielowym zaznaczyła, że "to nie jest M". Czyżby również majstrowała przy tatuażu?

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała odważne zdjęcie z plaży. 'Figura pierwsza klasa i te nogi' (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała odważne zdjęcie z plaży. "Figura pierwsza klasa i te nogi"

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu” na plaży w Meksyku

Doda usunęła tatuaż w okolicach krocza? "Nie, to nie jest M"

W 2004 roku Doda gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Kontrowersyjny występ odbił się w mediach szerokim echem głównie dlatego, że Rabczewska pokazała tatuaż, jaki zrobiła sobie niedaleko miejsc intymnych.

Tak, tutaj mam imię swojego narzeczonego po hebrajsku, natomiast tutaj zrobiłam sobie tatuaż z inicjałami Radzia na urodziny - mówiła, odpinając dżinsy na antenie Polsatu.

Po latach gwiazda znów odsłoniła nieco więcej ciała dzięki wyciętym majtkom kostiumu kąpielowego. Natychmiast zaznaczyła, że "nie jest to M".

DodaDoda screen IG @dodaqueen

Czyżby Dorota dała do zrozumienia, że pozbyła się inicjałów byłego partnera z ciała? W końcu nie byłby to pierwszy raz, kiedy artystka chciałaby uwolnić się od błędów z przeszłości. Nie tak dawno usunęła jedną pamiątkę po Majdanie.

Doda usuwa tatuażDoda pokazała, co zostało z jej tatuażu po Radku Majdanie. Fani dopytują m.in., czy bardzo boli. "Złamane serce bardziej"

Doda i Radosław Majdan - związek

Doda i Radosław Majdan poznali się w 2003 w Ustce. Zaiskrzyło między nimi szybko na tyle, by dwa lata później wziąć ślub. W sformalizowanej relacji przetrwali do 2007 roku, a o złożeniu dokumentów rozwodowych Rabczewska poinformowała w kwietniu tegoż roku na antenie "Dzień dobry TVN". Dziewięć miesięcy później formalnie przestali być małżeństwem.

Doda7 najlepszych momentów z trzech wizyt Dody u Kuby Wojewódzkiego! Jak zmieniła się przez te 9 lat?

Więcej o: