Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się zdjęciami z dzieciństwa. Internauci: Myślałam, że to Hania!

Basia Kurdej-Szatan opublikowała na swoim instagramowym profilu dwa zdjęcia z dzieciństwa. Do jednego z nich zapozowała w towarzystwie taty.

Barbara Kurdej-Szatan jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami swoim życiem zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Przypomnijmy, że trzy miesiące temu Basia urodziła swoje drugie dziecko. Tym razem gwiazda serialu "M jak miłość" postanowiła powrócić wspomnieniami do czasów, gdy sama była małą dziewczynką, czym rozczuliła obserwatorów.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Basia Kurdej-Szatan na zdjęciach z dawnych lat

Kurdej-Szatan na bieżąco relacjonuje na Instagramie sytuacje, które mają miejsce w jej życiu. Niezbyt często zdarza się jednak, że aktorka pokazuje archiwalne zdjęcia, a to właśnie te przyciągają największą liczbę internautów. Fotografie, które opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów aktorki.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan skrytykowana za śpiewanie kolęd. Odpowiada i uderza w rząd

Basia powróciła wspomnieniami nie tylko do okresu dzieciństwa, ale też do czasów, w których w Polsce normą były białe zimy. Jak widzimy na zdjęciach, mała Basia chadzała po zamarzniętym jeziorze! Co więcej, na drugiej fotografii możemy zobaczyć ją w towarzystwie taty. 

Pamiętacie te zimy w Polsce, kiedy można było chodzić po zamarzniętych jeziorach? - zapytała w opisie.

Internauci jednogłośnie przyznali, że pamiętają i tęsknią za prawdziwymi zimami. Pojawiły się też liczne komentarze na temat Basi w zdecydowanie młodszej odsłonie.

Jaka malutka Basia.
Słodka mała Basia.
Myślałam, że to Hania! - pisali użytkownicy Instagrama.

Barbara Kurdej-Szatan powróci na plan serialu 'M jak miłość'... z Heniem!Barbara Kurdej Szatan powróci do"M jak miłość". Na plan zdjęciowy zabierze Henia

Starsza córka Barbary i Rafała Szatanów przyszła na świat w 2012 roku. Zdjęcie opublikowane przez Basię zostało wykonane w 1992 roku, a to oznacza, że aktorka była wówczas niemal w tym samym wieku, co obecnie Hania. 

Więcej o: