Barbara Kurdej-Szatan urodziła trzy miesiące temu. Pokazała zdjęcie w obcisłej sukience. Fani komplementują jej figurę

Barbara Kurdej-Szatan niedawno urodziła drugie dziecko. Aktorka pochwaliła się zdjęciem po ciąży. Zapozowała w eleganckich, obcisłych sukienkach. "Basiu, ja rodziłam 12 lat temu i niestety mam większy brzuch od Ciebie".

Barbara Kurdej-Szatan zasłynęła z humorystycznych reklam telefonicznej sieci Play. Zagrała też w wielu popularnych produkcjach z "M jak Miłość", czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" na czele. Aktorka ma też ogromny dystans do świata w życiu prywatnym. Dodatkowo razem z mężem - Rafałem Szatanem, wokalistą zespołu Rh+, bardzo często dzieli się zdjęciami prezentującymi ich zakręconą rzeczywistość. Para ma zawsze szerokie uśmiechy na twarzach i emanuje pozytywną energią.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan z dużym problemem przed świętami. Musi zmienić plany

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła zdjęciem po ciąży

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan we wrześniu powitali na świecie drugie dziecko - syna Henryka. Od czasu ciąży oraz po porodzie aktorka bardzo chętnie dzieli się z obserwującymi zdjęciami przedstawiającymi jej macierzyństwo. Tym razem jednak kobieta opublikowała zdjęcie bez syna Henryka. Pozuje na nim sama i wygląda na naprawdę szczęśliwą i wypoczętą. Jak widać, macierzyństwo jej służy! Basia ma schludnie wykonany, klasyczny makijaż z akcentem w postaci czerwonej szminki, a na sobie obcisłą, malinową sukienkę

Dobrze się czasem postroić, nawet jeśli niekoniecznie jest dokąd iść - napisała.
 

Protest song Anity LipnickiejAnita Lipnicka nagrała protest song z udziałem znanych kobiet

Internauci są zachwyceni jej obecnym wyglądem. Większość pochwaliła formę aktorki w komentarzach. 

Basiu, ja rodziłam 12 lat temu i niestety mam większy brzuch od Ciebie
Ślicznie Pani wygląda!
Ale figura... rewelacja jak na świeżo upieczoną mamę - pisali obserwujący.

My oczywiście się zgadzamy. Podziwiamy za szybki powrót do formy, a w szczególności superorganizację, która pozwala mamie na zrobienie czegoś dla siebie. 

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan miała zostać prezenterką śniadaniówki! Co sądzi o roszadach w TVP?