Dorota Chotecka wspomina dawne czasy i pokazuje, jak kiedyś wyglądał Radosław Pazura. "O gustach się nie dyskutuje"

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są razem od niemal 30 lat. Teraz aktorka postanowiła podzielić się starym zdjęciem męża. Przystojny?

Dorota Chotecka i jej mąż, Radosław Pazura, uchodzą za jedną z najbardziej udanych par polskiego show-biznesu. Związali się w 1993 roku, a po dziesięciu latach, w 2003, zdecydowali się na ślub. Ceremonia odbyła się w Rzymie. Jednak w tym samym roku nad ich związkiem zgromadziły się czarne chmury. Aktor uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, w którym odniósł poważne obrażenia. Na szczęście doszedł do siebie. W 2007 roku doczekali się dziecka - córki Klary. Para przezwyciężyła wszystkie przeciwności losu i jest razem od wielu lat. Ostatnio Dorota postanowiła powspominać dawne czasy i pokazała, jak kiedyś wyglądał Radosław Pazura. 

Chotecka, Pazura, IbiszMama Choteckiej bała się, że Pazura jest "gołodu*cem". Wywiad u Ibisza

Zobacz wideo

Dorota Chotecka wspomina, jak kiedyś wyglądał jej mąż

Chotecka opublikowała na Instagramie stare zdjęcie męża. Widzimy na nim Radosława Pazurę z burzą loków i w ciekawym kostiumie. W poście napisała:

Zakochałam się... kiedyś! O gustach się nie dyskutuje. Wspaniałej soboty, kochani! - napisała aktorka.
 

Fani byli bardzo rozbawieni zdjęciem i zachwyceni dystansem Choteckiej. W komentarzach jedna z internautek porównała brata Cezarego Pazury do księcia:

Jeśli obok stał biały koń, to wszystko jasne - pisze jedna z użytkowniczek Instagrama.

Aktorka zdecydowała się odpowiedzieć:

Tak mi się wtedy wydawało, że stał... - żartuje.

Przypominamy, że ostatnio Dorota i Radosław byli gośćmi programu Krzysztofa Ibisza. Pazura zdradził, że podczas ich pierwszego spotkania porównał żonę do Marylin Monroe. Stwierdził, że zobaczył wtedy gwiazdę. Chotecka odpowiedziała dowcipnie, że po prostu spodobały mu się jej nogi. Rozmawiali również o podejściu matki Choteckiej do związku córki, które na początku nie było entuzjastyczne.

Dorota Chotecka i Radosław PazuraRadosław Pazura całkowicie zmienił fryzurę. Zapuścił włosy