Joanna Opozda flirtuje z Antkiem Królikowskim. Słodzą sobie na Instagramie: Mój przystojniak

Antek Królikowski niedawno pojawił się na premierze nowego filmu Patryka Vegi "Pętla", gdzie gra jedną z głównych ról. Na Instagramie dodał zdjęcie ze ścianki. Wśród komentatorów znalazła się Joanna Opozda, która zachwyca się ukochanym.

Antek Królikowski i Joanna Opozda to aktualnie najgorętsza para w polskim show-biznesie. Aktor wcześniej był związany z Katarzyną Dąbrowską, z którą rozstał się po ponad roku, i dość szybko po zerwaniu zaczął pokazywać się w mediach z nową partnerką. Niedawno wybrali się razem na wakacje do Grecji, skąd dodawali wiele zdjęć. Po romantycznych podpisach partnerów widać, że temperatura w ich związku jest dość gorąca. Nie unikają też publicznego flirtowania, czego dowód dali po raz kolejny.

Antek Królikowski flirtuje z Joanną Opozdą

Królikowski realizuje się nie tylko w życiu uczuciowym, lecz także nieźle wiedzie mu się w kwestii zawodowej. Kilka dni temu w Warszawie odbyła się oficjalna premiera najnowszego filmu Patryka Vegi "Pętla", w którym Antek wciela się w rolę głównego bohatera, policjanta Daniela. Na Instagramie dodał zdjęcie ze ścianki.

#premiera #kino #pętlafilm - napisał.
Zobacz wideo Julia Wieniawa i Joanna Opozda miały publiczne starcie

Post skomentowała jego ukochana Joanna Opozda, która skomplementowała aktora:

Mój przystojniak.

Jej ukochany nie pozostał dłużny i odpisał nie ukrywając swojej fascynacji urodą Joanny:

Moja spóźnialska piękność.
 

Z ich flirtów wynika, że Opozda przybyła na imprezę w Multikinie nieco później. Mimo to mocno wspierała partnera i później chętnie pozowała z nim do zdjęć. Aktorka zaprezentowała się w czarnej sukience, która podkreśliła jej figurę oraz odsłoniła wdzięki. Taką samą kreację miała na sobie kilka miesięcy Katarzyna Zielińska podczas imprezy Telekamery Tele Tygodnia 2020. TUTAJ możecie zobaczyć, jak wyglądały.

Więcej o: