Joanna Opozda flirtuje z Antkiem Królikowskim. Słodzą sobie na Instagramie: Mój przystojniak

Antek Królikowski niedawno pojawił się na premierze nowego filmu Patryka Vegi "Pętla", gdzie gra jedną z głównych ról. Na Instagramie dodał zdjęcie ze ścianki. Wśród komentatorów znalazła się Joanna Opozda, która zachwyca się ukochanym.

Antek Królikowski i Joanna Opozda to aktualnie najgorętsza para w polskim show-biznesie. Aktor wcześniej był związany z Katarzyną Dąbrowską, z którą rozstał się po ponad roku, i dość szybko po zerwaniu zaczął pokazywać się w mediach z nową partnerką. Niedawno wybrali się razem na wakacje do Grecji, skąd dodawali wiele zdjęć. Po romantycznych podpisach partnerów widać, że temperatura w ich związku jest dość gorąca. Nie unikają też publicznego flirtowania, czego dowód dali po raz kolejny.

Antek Królikowski flirtuje z Joanną Opozdą

Królikowski realizuje się nie tylko w życiu uczuciowym, lecz także nieźle wiedzie mu się w kwestii zawodowej. Kilka dni temu w Warszawie odbyła się oficjalna premiera najnowszego filmu Patryka Vegi "Pętla", w którym Antek wciela się w rolę głównego bohatera, policjanta Daniela. Na Instagramie dodał zdjęcie ze ścianki.

#premiera #kino #pętlafilm - napisał.
Zobacz wideo Julia Wieniawa i Joanna Opozda miały publiczne starcie

Post skomentowała jego ukochana Joanna Opozda, która skomplementowała aktora:

Mój przystojniak.

Jej ukochany nie pozostał dłużny i odpisał nie ukrywając swojej fascynacji urodą Joanny:

Moja spóźnialska piękność.
 

Z ich flirtów wynika, że Opozda przybyła na imprezę w Multikinie nieco później. Mimo to mocno wspierała partnera i później chętnie pozowała z nim do zdjęć. Aktorka zaprezentowała się w czarnej sukience, która podkreśliła jej figurę oraz odsłoniła wdzięki. Taką samą kreację miała na sobie kilka miesięcy Katarzyna Zielińska podczas imprezy Telekamery Tele Tygodnia 2020. TUTAJ możecie zobaczyć, jak wyglądały.