Antek Królikowski i Joanna Opozda pozdrawiają z wakacji. Zdjęcie komentuje dziewczyna Żyły. Nam też się podoba!

Joanna Opozda opublikowała w sieci zdjęcie z wakacji. Pozuje do niego z Antkiem Królikowskim. Piękny komentarz zostawiła ukochana Piotra Żyły.

Antek Królikowski i Joanna Opozda, nie wiedząc czemu, stali się najpopularniejszą celebrycą parą w show-biznesie. Fani z ciekawością wyczekują kolejnych nowinek z ich prywatnego życia, a oni sami chętnie im ich dostarczają. Tuż po niedawnej premierze "Doliny Bogów", podczas której zadebiutowali jako para na ściance, wylecieli na wakacje. Właśnie pochwalili się nowym romantycznym selfie. Fotka przypadła do gustu nie tylko fanom.

POLECAMYJoanna Opozda o Antku Królikowskim: To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Zdradziła też, co myśli o Julii Wieniawie

Zobacz wideo Julia Wieniawa i jej reakcja na pytanie o Antka Królikowskiego

Dziewczyna Piotr Żyły komentuje wspólne selfie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

W niedzielę wieczorem Joanna Opozda wrzuciła do sieci zdjęcie, jak wtula się w partnera. Trzeba przyznać, że aktorska para wygląda na niezwykle zakochaną. Zauważyli to nie tylko internauci, ale i Marcelina Ziętek, nowa dziewczyna Piotra Żyły. 23-latka skomentowała zdjęcie, publikują trzy różowe serduszka.

 
Podobni do siebie, ponoć to dobra wróżba.
Asiu, cudne zdjęcie! Powinnaś każdego dnia chodzić bez makijażu.
Was nie da się nie uwielbiać! - pisali fani.

Podzielacie ich zdanie?

Antek Królikowski - związki

Antek Królikowski to prawdziwy playboy polskiego show-biznesu. Zanim związał się z Joanna Opozdą, z którą zna się dobre 12 lat, spotykał się z niejaką Kasią Dąbrowską, która stroniła od medialnego życia. Wcześniej pisaliśmy o jego relacji z Julią Wieniawą i Kasią Sawczuk.

ZOBACZ TEŻJulia Wieniawa i Joanna Opozda sobie dogryzają. Antek Królikowski zareagował. Jego ostatni wpis jest bardzo wymowny