Joanna Opozda i Antek Królikowski debiutują na ściance. Zgromadzeni patrzyli tylko na nich! Mini aktorki z piórami obłędna

W czwartek wieczorem w jednym z warszawskich kin odbyła się premiera filmu "Doliny Bogów".

O związkach Antka Królikowskiego można by napisać książkę. Aktor kończy jeden związek i nim się obejrzymy, już jest w kolejnym. Tak było chociażby ostatnio, kiedy to na jaw wyszło, że rozstał się z Kasią Dąbrowską, a kilka dni później pojawiły się plotki, że spotyka się z Joanną Opozdą. Biorąc pod uwagę fakt, że oboje są znani, nie zamierzali ukrywać swojego związku i na Instagramie publikują wiele romantycznych ujęć. Byli już na wakacjach, a w czwartek wieczorem z kolei zadebiutowali jako para na ściance. Ładnie wyglądają?

POLECAMYMałgorzata Ostrowska-Królikowska martwi się o Antka. "Życie na gorąco": Dla Joanny kariera jest ważniejsza niż rodzina

Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił na Instagram

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze "Doliny Bogów"

W warszawskim kinie na Sadybie odbyła się premiera "Doliny Bogów". W jedną z bohaterek produkcji wciela się Joanna Opozda, której nie mogło zabraknąć na premierze. Gwieździe otuchy i wsparcia dodawał ukochany. Antek Królikowski nie spuszczał partnerki z oczu, a gdy fotoreporterzy poprosili, by Joanną pozowała na ściance przez chwilę sama, nie był zachwycony. Trzeba jednak przyznać, że prezentowali się naprawdę świetnie!

Antek Królikowski i Joanna OpozdaAntek Królikowski i Joanna Opozda KAPiF

Ciężko oprzeć się również wrażeniu, że Joanna w tej mini z piórami łudząco przypomina Julię Wieniawę, która z Królikowskim pojawiała się na branżowych eventach nie raz. Myślicie, że tym razem związek Antka potrwa dłużej? 

ZOBACZ TEŻAntek Królikowski pyta jak żyć nad walizką pieniędzy. Opozda słodzi, a Marina żartuje w średnim stylu. "Nie wierzę, że to napisałaś"