Joanna Opozda na premierze "Pętli" miała na sobie tę samą sukienkę, co Zielińska na Telekamerach. Różni je jeden szczegół

Joanna Opozda brylowała we wtorek na ściance w jednym z kin w centrum Warszawy. Aktorka wspierała swojego ukochanego, który wcielił się w "Pętli" w głównego bohatera. Przed fotoreporterami zaprezentowała się w czarnej mini, którą już kiedyś widzieliśmy, ale w wersji glamour. Katarzyna Zielińska miała ją na sobie na Telekamerach!

Joanna Opozda i Antek Królikowski są aktualnie jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Aktorska para tuż po pojawieniu się plotek, szybko potwierdziła związek. Na Instagramie nie brakuje romantycznych ujęć, a przed fotoreporterami czują się bardzo swobodnie. Zadebiutowali na ściance dwa tygodnie temu na premierze "Doliny Bogów". W miniony wtorek z kolei na ściance pozowali oddzielnie. Nam nie umknął jednak pewien szczegół. Opozda miała na sobie czarną mini, którą w innej wersji na Telekamerach zaprezentowała na sobie Katarzyna Zielińska.

POLECAMYJulia Wieniawa potwierdza relację z Nikodemem Rozbickim? Wrzuciła zdjęcie z ekskluzywnego obiadu. Do tego uroczy podpis

Zobacz wideo Antek Królikowski komentuje medialne sprzeczki Wieniawy i Opozdy. Asia płakała?

Joanna Opozda "inspiruje" się Kasią Zielińską?

Joanna brylowała na premierze "Pętli" w czarnej mini z głębokim dekoltem. Wyglądała w niej zjawiskowo, jednak podobny projekt widzieliśmy już kilka miesięcy temu. Na Telekamerach Tele Tygodnia 2020 w lutym. Katarzyna Zielińska miała na sobie tę samą sukienkę, ale w wersji glamour. Warto dodać, że panie ubiera ten sam stylista.

Katarzyna Zielińska, Joanna OpozdaKatarzyna Zielińska, Joanna Opozda KAPiF

Do tej pory nie milkną echa ostatniej afery z Opozdą i Wieniawą w roli głównej. Julka zarzuciła starszej koleżance, że zainspirowała się jej stylizacją z nagrań do programu "Top Model". Joanna w odpowiedzi wbiła jej szpilkę, mówiąc, że Wieniawa nie powinna nazywać się aktorką, ponieważ nie ma skończonej szkoły aktorskiej.

ZOBACZ TEŻNie tylko Julia Wieniawa i Joanna Opozda wybrały takie same kreacje. Lewandowska i Rozenek też zaliczyły podobne "wpadki"