Kourtney Kardashian po 14 latach odchodzi z programu ''Z kamerą u Kardashianów''! ''Czułam się niespełniona''

Kourtney Kardashian udzieliła wywiadu dla ''Vogue Arabia'', w którym potwierdziła, że na zawsze odchodzi z show, które wykreowało ją na gwiazdę.

Przez ostatnie lata program ''Z kamerą u Kardashianów'' zyskał wierne grono fanów. Podglądanie życia amerykańskich celebrytów na tyle wciągnęło widzów na całym świecie. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że jedna z kluczowych postaci chce zrezygnować z udziału w show. Mowa o Kourtney Kardashian, która w najnowszym wywiadzie zdradziła powody swojej decyzji. 

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

Program ''Z kamerą u Kardashianów'' na dobre zapisał się na kartach popkultury. Najlepszym dowodem jest na to fakt, że to bez wątpienia najsłynniejsza rodzina nie tylko w Stanach Zjednoczonych, lecz także na całym świecie. Siostry Kardashian i Jenner stały się milionerkami, a każda z nich rozwija się w innej dziedzinie. Cieszący się wielką popularnością reality show jest emitowany na kanale E! od 2007 roku. Niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez kolejnego odcinka wypełnionego skandalami, kłótniami i kolejnymi kryzysami członków klanu. A jednak nadszedł czas na zmiany!

 

Kourtney Kardashian udzieliła wywiadu w ''Vogue Arabia''. Celebrytka zdradziła, że po czternastu latach przed kamerami planuje odejść z programu. Obecnie chce więcej czasu poświęcić rodzinie, a także skupić się na własnej karierze.

Występowałam w programie bez przerwy przez ostatnie 14 lat, 18 sezonów i sześć sezonów spin-offowych. Czułam się niespełniona, a moje otoczenie stało się toksyczne. Nie mogłam pozwolić, by dalej zajmowało to tak dużą część mojego życia - wyznała.

Decyzja Kardashianki zbiega się w czasie z pierwszą rocznicą powstania platformy ''Poosh'', skupiającej się wokół zdrowia, urody i szeroko rozumianego lifestyle'u. Kourtney zdradziła w wywiadzie, że ostatnie miesiące sprawiły, że przewartościowała swoje życie i wyznaczyła sobie nowe priorytety. 

Tempo życia było szalone. Nawet kiedy zrobiłam sobie przerwę od programu i próbowałam zwolnić, by spędzić czas z dziećmi, pęd nie ustawał. Dopiero teraz udało mi się na nowo zrozumieć potrzeby moich dzieci. Dostrzegłam ich mocne strony i popracowałam nad naszą więzią - dodała.

Kourtney przyznała też, że ma świetne wspomnienia w związku z produkcją. Gdyby nie ona, jej życie wyglądałoby dziś zupełnie inaczej. Przez osiemnaście sezonów widzowie zdążyli się zżyć z rodziną Kardashianów. Teraz pozostają jedynie wspomnienia, a także odcinki, które można oglądać od początku, w pełnym składzie. Kto wie, może za jakiś czas celebrytka zmieni decyzję o odejściu? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.