Jedna z sióstr Kardashian rezygnuje z udziału w kultowym show. Chce skupić się na rodzinie. "Więcej czasu spędzę jako mama"

Kardashianki udzieliły wywiadu, w którym jedna z sióstr wyznała, że nie pojawi się w najnowszym sezonie "Z kamerą u Kardashianów". Kourtney Kardashian uznała, że chce teraz skupić się na rodzinie.

Amerykański program "Z kamerą u Kardashianów", jest emitowany na kanale E! od 2007 roku. Miliony ludzi na całym świecie śledzą losy rodziny Kardashian oraz Jenner. Teraz jedna z ważniejszych postaci chce zrezygnować z udziału w show.

Kourtney Kardashian rezygnuje z udziału w programie

Rozpoczęły się nagrania do 18. sezonu popularnego reality show. Z tej okazji siostry Kim, Khloe i Kourtney udzieliły wywiadu "Entertainment Tonight". Najstarsza, 40-letnia Kourtney Kardashian oznajmiła, że "usuwa się w cień" i nie będzie uczestniczyć w nagraniach do kolejnej odsłony "Z kamerą u Kardashianów". 

Zdecydowałam, że więcej czasu spędzę jako mama i poświecę na to więcej energii. Jednak nie żegnam się z programem.
 

Kim i Khloe zostały zapytane o decyzję siostry i zgodnie stwierdziły, że program przetrwa bez jednej z nich. Jednak wierzą, że Kourtney powróci do show:

Zdecydowanie kochamy Kourtney i tęsknimy za nią. Ludzie w tej rodzinie przychodzą i odchodzą - powiedziała Khloe.

Dodała, że wierzy w powrót starszej siostry.

Czujemy, że to jak drzwi obrotowe. W tym tygodniu Kourtney decyduje, że odchodzi z programu, w kolejnym, że wraca. Wszyscy wracają.

Rodzina Kourtney Kardashian 

Kourtney jest matką dwóch synów - 9-letniego Masona i 4-letniego Reigna oraz 7-letniej córki Penelope. Wszystkie dzieci są ze związku z byłym partnerem, Scottem Disickiem. Para zdecydowała się rozstać kilka lat temu, jednak Scott pozostaje w dobrych relacjach z rodziną byłej i jest obecny w życiu ich dzieci

Na początku roku Kardashianka założyła portal lifestylowy, którego głównym hasztagiem jest #pooshtheboundaries, a hasłem „Poosh nie jest monologiem. To dialog”. Portal jest firmowany jej nazwiskiem i w którego tworzenie jest w pełni zaangażowana. Strona oferuje porady lifestylowe i przekazuje informacje na temat zdrowego stylu życia. 

DK

Rodzina Kardashian dużo podróżuje. Ostatnio z okazji wizyty w Armenii, Kim i Kourtney Kardashian ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele.

Zobacz wideo