''Ślub od pierwszego wejrzenia''. Oliwia i Łukasz pojawią się w nowym programie. ''Klamka zapadła''

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' to ulubieńcy widzów. Nic dziwnego, że postanowili rozwinąć swoją karierę w mediach, jednak na nieco innych zasadach.

Oliwia i Łukasz poznali się w programie ''Ślub od pierwszego wejrzenia''. Ich małżeństwo to eksperyment w pełnym tego słowa znaczeniu -  po raz pierwszy zobaczyli się w dniu ślubu, na oczach tysięcy widzów. Niewiele osób wróżyło im sukces, jednak okazało się, że udało im się stworzyć wspaniały związek. Niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Mimo wielu obowiązków związanych z rodzicielstwem nie zapomnieli o karierze. Niedługo pojawią się w nowym programie.

Zobacz wideo Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim tatuażu

Oliwia i Łukasz zakładają kanał na YouTube

Mimo że od finału programu ''Ślub od pierwszego wejrzenia'' minęło już sporo czasu, Oliwia Ciesółka i Łukasz Kuchta zebrali wierne grono fanów, które towarzyszy im również poza szklanym ekranem. Małżonkowie są aktywni w mediach społecznościowych i regularnie zamieszczają nowe zdjęcia. Ostatnio cała uwaga skupiła się na ich synku, Franku, który odmienił ich życie. Wygląda jednak na to, że poszli za ciosem i chcą utrzymać się na fali popularności jak najdłużej. Postanowili, że założą własny kanał na YouTube. Oliwia podzieliła się tą informacją na Instagramie.

 
Klamka zapadła! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom otwieramy kanał na YouTube. W tym miejscu liczymy na Waszą pomoc. Szukamy nazwy. Piszcie swoje propozycje w komentarzach - napisała Oliwia pod postem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci byli zachwyceni pomysłem małżeństwa i obsypali ich propozycjami nazw. Nie zabrakło wielu zabawnych pomysłów. 

"Dopasowani".
ZaKuchtarzeni.
Kuchtowe Love.
Pomyślałam o ''Kuchtas'', ale to nie brzmi najlepiej - czytamy w komentarzach.

Jedna z obserwatorek zapytała, jakiej tematyce będzie poświęcony ich kanał na YouTube. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Oliwii.

Kontynuacja programu na naszych zasadach - odpowiedziała.

Oliwia i ŁukaszOliwia i Łukasz screen z Instagram @modrafrelka

Z pewnością pomysł Oliwii i Łukasza o założeniu kanału przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom pary. W końcu podczas trwania programu zdobyli ogromną sympatię widzów.  

Więcej o: