Michał Baryza dwa lata zapuszczał włosy. Odważył się jednak na ich ścięcie. Wszystko w szczytnym celu

Michał Baryza przeszedł spektakularną metamorfozę. Finalista "Top Model" od dwóch lat zapuszczał włosy, które teraz ściął. Przekazał je fundacji.

Michał Baryza to jeden z uczestników "Top Model", który co jakiś czas pojawia się w mediach. Model wystąpił jakiś czas temu w programie "Ninja Warrior Polska", gdzie zasłabł za kulisami. Niemoc była skutkiem wysiłku, jaki musiał włożyć w pokonanie toru przeszkód. Teraz znowu jest o nim głośno - wszystko przez jego piękny i szlachetny gest oraz związaną z tym spektakularną zmianą w wyglądzie.

Zobacz wideo Joanna Krupa, jurorka "Top Model", z córką

Michał Baryza ściął włosy i przekazał na cele charytatywne

Model swoją przemianą pochwalił się na Facebooku. Dwa lata zapuszczania doprowadziły do tego, że włosy osiągnęły długość sięgającą ramion. Teraz jednak uznał, że jest ona wystarczająca, by móc je ściąć i przekazać potrzebującym. Michał wybrał Fundację Rak’n’Roll - Wygraj Życie. Skorzystał z usług znanego fryzjera, Bartka Janusza, któremu przy okazji podziękował za pomoc:

Całe dwa lata zapuszczania włosów dla Fundacji Rak'n'Roll-Wygraj Życie. Dbałem jak tylko mogłem. Dzięki Bartek Janusz za pomoc, za ścinkę i wysyłkę - napisał na Facebooku.

Fryzjer także udostępnił zdjęcia Michała i napisał o nim wiele ciepłych słów:

Dziewczyny, dajcie serducha. Należą mu się! @michalbaryza jesteś super człowiekiem!
 

Internauci chwalą uczynek modela. Uważają, że Baryza okazał wiele serca:

Sama oddałam włosy już dwa razy. Niesamowite uczucie i gest. Brawo!
Wspaniały gest, cudnie w każdym wydaniu, bo najważniejsze to wielkie serducho. Jesteś mega.
Najlepsza opcja to ta od serca - piszą.

My również uważamy, że to ze strony Michała piękny gest. Jak widać pomaganie może dawać wiele radości i satysfakcji. Brawo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.