Michał Baryza

Michał Baryza

Michał Baryza jest polskim modelem, znanym za sprawą udziału w programie „Top model”, w którym zajął drugie miejsce. Jest jednym z najlepszych modeli w Polsce, współpracuje ze znanymi projektantami i markami. Jego profile społecznościowe obserwowane są przez setki tysięcy fanów.

Imię i nazwisko: Michał Baryza
Data urodzenia: 6 października 1992
Miejsce urodzenie: Koneck
Zawód: model
Facebook: facebook.com/michalbaryzaofficial
Instagram: @michalbaryza

Kim jest Michał Baryza?

Michał Baryza jest młodym modelem, który zyskał popularność, dzięki udziałowi w czwartej edycji programu rozrywkowego „Top model”. W programie zajął drugie miejsce i zdobył uznanie wielu osób z dziedziny mody oraz całe rzesze fanów, dzięki czemu również po programie jego kariera nie zatrzymała się, a wręcz przeciwnie – szybko nabrała rozpędu.
Michał wychował się na wsi, jednak w wieku nastoletnim postanowił przeprowadzić się do Warszawy. W stolicy rozpoczął karierę w modelingu, jednak wcześniej, aby zarobić na życie, podejmował się różnych prac. Pracował między innymi jako budowlaniec, tancerz i sprzedawca. Obecnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych i najlepszych modeli w Polsce. Występuje na wybiegach oraz bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych. Występował w sesjach dla magazynów, takich jak: „Gentelman”, „Joy” i „EksMagazyn”. Dodatkowo współpracuje z najlepszymi polskimi projektantami – duetem Paprocki&Brzozowski, Dawidem Wolińskim i marką modową Moschino. Model został również zauważony przez projektantów spoza kraju. W utrzymaniu formy i idealnej sylwetki pomaga odpowiednia dieta oraz regularne ćwiczenia na siłowni.

Pobyt Michała Baryzy w szpitalu

Na początku 2017 roku Michał Baryza znalazł się w szpitalu. Pobyt modela tam był spowodowany operacją przepukliny. Jak sam celebryta przyznał, był bardzo zdenerwowany przed operacją, jednak na szczęście wszystko dobrze się zakończyło. Po operacji Baryzę czekał odpoczynek. Model musiał również zrezygnować z ćwiczeń na siłowni, co było dla niego trudne, ponieważ przed operacją ćwiczył regularnie. O swoim pobycie w szpitalu Michał Baryza informował w mediach społecznościowych.

michał baryza

Więcej o:

michał baryza

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.