Selena Gomez pierwszy raz tak brutalnie o związku z Justinem Bieberem: Byłam ofiarą przemocy emocjonalnej

Selena Gomez w związku z promocją najnowszego albumu "Rare" jest bardzo aktywna w mediach. W najnowszym wywiadzie zdobyła się na szczere wyznanie na temat swojej relacji z Justinem Bieberem i bez ogródek nazwała ją "toksyczną".

Selena Gomez na początku stycznia wydała pierwszy od ponad trzech lat album "Rare". Promocję zaczęła jeszcze w październiku minionego roku utworem "Lose You To Love Me", wywołując falę plotek, że śpiewa o Justinie Bieberze. Domysły te nie były dalekie od prawdy, co Selena wyznała w najnowszy wywiadzie dla stacji radiowej NPR. 

Selena Gomez: byłam ofiarą emocjonalnej przemocy 

Wokalistka wyznała, że od 2015 roku przeżyła "kilka najgorszych momentów swojego życia". Postanowiła wyrazić emocje na nowej płycie, żeby "inni nie robili tego za nią".

Chcę mieć możliwość opowiadania swojej historii z własnej perspektywy. Nie mam zamiaru zaprzeczać wszystkiemu, co się wydarzyło ani udawać z uśmiechem, że jest ok, skoro przeżyłam najgorsze momenty swojego życia. 

Nie ukrywa, że utwór "Lose You To Love Me" faktycznie opowiada o trudnym związku z Justinem Bieberem, z którym wiele razy się wiązała i rozstawała - ostatni raz w marcu 2018 roku. Krótko potem wokalista wziął ślub z Hailey Baldwin, co Selena bardzo mocno przeżyła. W "Lose You To Love Me" rozlicza się z przeszłością. 

Czułam, że nie wszystko zostało domknięte i zaakceptowałam to, ale jednocześnie potrzebowałam powiedzieć kilka rzeczy, których nie powiedziałam wcześniej. To nie jest piosenka o nienawiści - przeżyłam coś pięknego i nie mogę temu zaprzeczyć. Ale to było też skomplikowane i cieszę się, że mam to za sobą. 
Zobacz wideo

Wokalistka wyznała też, że była ofiarą "emocjonalnej przemocy" i stara się z tego wyciągnąć lekcję na przyszłość.

Muszę zrozumieć wybory, których wtedy dokonywałam. Na pewno nie chcę spędzić reszty życia na opowiadaniu o tym i  jestem dumna, że mogę powiedzieć: dziś czuję się silniejsza niż kiedykolwiek. 

Przypomnijmy, że po rozstaniu z Justinem i jego ślubie z Hailey Selena przeszła załamanie nerwowe i kilka tygodni spędziła w ośrodku terapeutycznym. Do złego stanu psychicznego wokalistki przyczyniły się też problemy zdrowotne.

WJ