Fan do Kurdej-Szatan: Lubię Cię, ale nogi masz klocowate. Aktorka zdradziła, co na ich temat uważa... Kammel. "Tego się trzymam"

Barbara Kurdej-Szatan wypoczywa w Grecji. Pochwaliła się już zdjęciem w stroju kąpielowym, a jeden z internautów skomentował jej nogi. Uważa, że są "klocowate". Na odpowiedź Basi nie musieliśmy długo czekać.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała się na urlop do Grecji. Z pewnością taki wypoczynek się jej przypada, bo wkrótce wkroczy na salę treningową i ruszą jej przygotowania do "Tańca z Gwiazdami". Basia już zdążyła pochwalić się zdjęciem w stroju kąpielowym. Natomiast jeden z jej fanów postanowił krytycznie ocenić jej nogi. 

Zobacz wideo

Internauta skrytykował nogi Barbary Kurdej-Szatan. Odpowiedziała

Pod zdjęciem Basi w jednoczęściowym stroju kąpielowym rozpętała się dość nietypowa dyskusja. Nietypowa, bo na temat nóg aktorki. A wszystko zaczęło się od tego komentarza: 

Bardzo Cie lubię, ale nogi masz bardzo klocowate.

Co ciekawe, w obronie Kurdej-Szatan natychmiast stanęła Gabi Drzewiecka. 

Ma je sobie odrąbać, chodzić w worku pokutnym czy przeprosić? Przysięgam, że ręce mi opadają, jak czytam tego typu komentarze. Jak można komuś coś takiego napisać pod zdjęciem? Czy naprawdę musimy non stop sprawiać innym przykrość? Ja się pytam, po co?! Czy my na serio, nie możemy być po prostu wobec siebie życzliwi? - napisała.

W końcu do dyskusji włączyła się i Basia. Jej komentarz? Najlepszy. Widać, że ta dziewczyna ma do siebie ogromny dystans. Kurdej-Szatan napisała bowiem, że Tomasz Kammel uważa, że są "juicy", czyli jędrne i soczyste. 

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan Instagram

Totalnie uwielbiamy to wyznanie. I oczywiście też się zgadzamy ze stwierdzeniem Tomka.

DH

Więcej o:
Komentarze (130)
Fan do Kurdej-Szatan: Lubię Cię, ale nogi masz klocowate. Aktorka zdradziła, co na ich temat uważa... Kammel. "Tego się trzymam"
Zaloguj się
 • Gość: Ika

  Oceniono 86 razy 54

  Fakt są brzydkie. Ale czy komentując czyjeś zdjęcie komentujemy sam wygląd? Ja polecam zdjecia wklejać do albumu a nie internetu i będzie po problemie

 • Gość: Anka

  Oceniono 55 razy 53

  To jest absolutnie bez politycznego znaczenia jakie sie ma nogi, wazne jakie sie ma plecy.

 • Gość: Mycha

  Oceniono 48 razy 34

  Jak się obnażamy w internecie to musimy przyjmować krytykę na klatę. I po co?

 • Gość: fuck the duck

  Oceniono 47 razy 33

  Zdanie Tomasza Kammela na temat kobiecych nóg jest tyle warte, co opinie Kaczyńskiego o nowych modelach smartfonów.

 • Gość: as

  Oceniono 53 razy 29

  Wielu niepełnosprawnych ludzi wiele by dało, aby móc chodzić, biegać , i mieć takie nogi jakie ma Barbara. Więc czepianie się o czyjś kształt nóg jest bez sensu ,bo nikt nie jest idealny.

 • Gość: Jacek

  Oceniono 22 razy 22

  Dobrze,ze zaznaczyl, ze ja lubi, bo moglby nie lubic przez te nogi i to dopiero bylby dramat.

 • Gość: hgmjhmymu

  Oceniono 27 razy 19

  Fan zapomniał że to nie jest jego żona. Dziwny gość. Mi nie przeszkadza że jakaś obca kobieta dla mnie wygląda za grubo.

 • Gość: Mira

  Oceniono 31 razy 17

  Po co pokazać takie zdjęcia w Internecie sama wystawia się na ocenę. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Ja też nie zachwycam się tą aktorką.

 • Gość: Ups

  Oceniono 41 razy 17

  No fakt są klockowate. W sumie mogła sobie podarować po co chwalić się czymś ci jest średnie? Żeby udowadniać na sile jakim się jest wyluzowanym ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX