Fan do Kurdej-Szatan: Lubię Cię, ale nogi masz klocowate. Aktorka zdradziła, co na ich temat uważa... Kammel. "Tego się trzymam"

Barbara Kurdej-Szatan wypoczywa w Grecji. Pochwaliła się już zdjęciem w stroju kąpielowym, a jeden z internautów skomentował jej nogi. Uważa, że są "klocowate". Na odpowiedź Basi nie musieliśmy długo czekać.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała się na urlop do Grecji. Z pewnością taki wypoczynek się jej przypada, bo wkrótce wkroczy na salę treningową i ruszą jej przygotowania do "Tańca z Gwiazdami". Basia już zdążyła pochwalić się zdjęciem w stroju kąpielowym. Natomiast jeden z jej fanów postanowił krytycznie ocenić jej nogi. 

Zobacz wideo

Internauta skrytykował nogi Barbary Kurdej-Szatan. Odpowiedziała

Pod zdjęciem Basi w jednoczęściowym stroju kąpielowym rozpętała się dość nietypowa dyskusja. Nietypowa, bo na temat nóg aktorki. A wszystko zaczęło się od tego komentarza: 

Bardzo Cie lubię, ale nogi masz bardzo klocowate.

Co ciekawe, w obronie Kurdej-Szatan natychmiast stanęła Gabi Drzewiecka. 

Ma je sobie odrąbać, chodzić w worku pokutnym czy przeprosić? Przysięgam, że ręce mi opadają, jak czytam tego typu komentarze. Jak można komuś coś takiego napisać pod zdjęciem? Czy naprawdę musimy non stop sprawiać innym przykrość? Ja się pytam, po co?! Czy my na serio, nie możemy być po prostu wobec siebie życzliwi? - napisała.

W końcu do dyskusji włączyła się i Basia. Jej komentarz? Najlepszy. Widać, że ta dziewczyna ma do siebie ogromny dystans. Kurdej-Szatan napisała bowiem, że Tomasz Kammel uważa, że są "juicy", czyli jędrne i soczyste. 

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan Instagram

Totalnie uwielbiamy to wyznanie. I oczywiście też się zgadzamy ze stwierdzeniem Tomka.

DH

Więcej o: