Stifler już rozstał się z Anastasiyą? "Thank You, next". Internauci w to nie wierzą, ale jego komentarze nie pozostawiają złudzeń

Stifler poinformował na Instagramie, że rozstał się z Anastasiyą, którą poznał w 11. edycji "Warsaw Shore". Choć wielu jego fanów jest pewnych, że to żart, to on zapewnia, że to prawda.
Zobacz wideo

W 11. sezonie "Warsaw Shore" Stifler zakochał się w Anastasiyi, która wcześniej pojawiła się w "Ex na plaży". Ich relacja rozwijała się na oczach widzów i przetrwała po zakończeniu nagrań. Ekipowicz głośno mówił o miłości do niej, były też wspólne zdjęcia na Instagramie. Co więcej, zdecydował się nawet wytatuować jej portret na nodze. Teraz jednak okazuje się, że ich związek to przeszłość.

Zobacz: Oto Anastasiya, która za wszelką cenę chce być sławna. Robiła szpagat w 'Top model', biła się w 'Ex na plaży', a teraz bierze udział w kolejnym reality show

"Warsaw Shore". Stifler nie jest już z Anastasiyą

O tym, że nie są już razem, poinformował Stifler. Dodał ich wspólne zdjęcie, które podpisał:

Dziękuję, następna #koniecgry.

Internauci nie ukrywają swojego zaskoczenia, gdyż wydawało się, że świetnie do siebie pasują i są w sobie bardzo zakochani. Zostawili więc wiele komentarzy, w których dopytywali się, czy to prawda. Komentarz Stiflera nie pozostawia jednak złudzeń:

To już nie jesteście razem? - zapytała jedna z fanek.
Nie jesteśmy - odpisał.

Zapewnił też, że nie jest to żart, a ich rozstanie jest prawdziwe. Nie zdradził jednak przyczyny. Jedynie odpisał, że "life is brutal and full of zasadzkas". A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o: