Ewelina z "Warsaw Shore" przeszła metamorfozę. Zdradziła, ile kilogramów zrzuciła. "Ale petarda. Widać efekty treningów"

Ewelina z "Warsaw Shore" pod koniec stycznia zaczęła się odchudzać. W półtora miesiąca schudła aż siedem kilogramów. Swoją przemianą pochwaliła się w internecie.
Zobacz wideo

Ewelina z "Warsaw Shore" na początku roku przeszła na dietę i zaczęła chodzić na siłownię. Jej celem była nie tylko utrata kilku kilogramów, ale przede wszystkim lepszy wygląd. Walkę o smukłą sylwetkę mogliśmy oglądać w programie "Nova ona Evelona", który publikowany był na kanale MTV na Youtubie.

ZOBACZ TEŻ: Ewelina z "Warsaw Shore" tłumaczy się z nieudanego tatuażu. "Piłam alkohol, dlatego się rozmazał"

Ewelina schudła siedem kilogramów

Gwiazda "Warsaw Shore" od początku swojej kariery w programie była krytykowana za to, jak wygląda. Wyróżniała się na tle innych uczestniczek, gdyż miała bardziej kobiece kształty. Kilkukrotnie próbowała schudnąć, jednak stosowała drakońskie diety, które szybko powodowały efekt jo-jo. Tym razem Ewelina postanowiła odchudzić się w racjonalny sposób. Co więcej, jej zmagania odbywały się pod czujnym okiem kamery. 7 lutego poszła na pierwszy trening. Po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń i zdrowego odżywiania może pochwalić się sukcesem.

Ewelina Warsaw ShoreEwelina Warsaw Shore screen Youtube/ Nova ona Evelona

Zrzuciłam 7 kilo łącznie w półtora miesiąca - powiedziała w 10. odcinku cyklu "Nova ona Evelona".

Jej trener zapowiedział, że to jeszcze nie koniec metamorfozy, dlatego nie może spoczywać na laurach, tylko pracować dalej:

Ja mam wobec Ciebie grubsze plany i ja mam wobec Ciebie grubsze plany i zrobimy taki efekt WOW, że ludzie nie będą dowierzać - stwierdził.
 

Ewelina w ostatnim odcinku swojego show podziękowała fanom za wsparcie.

Pierwszy etap mojej przemiany dobiegł końca. Chciałabym Wam serdecznie kochani podziękować za to, że byliście ze mną od samego początku aż końca. Za to, że dawaliście mi ciepłe słowa, wsparcie w chwilach, kiedy chciałam się poddać. Wystarczyło, że weszłam w wasze komentarze i dostawałam nowego powera.

Internauci w komentarzach pod jej zdjęciami zachwycają się, że obecnie rewelacyjnie wygląda:

Ale petarda! Widać efekty treningów.
Utrzyj nosa tym, którzy w Ciebie nie wierzyli i wiecznie mieli pole do śmiechu nazywając Cię „tłustą świnią”. Trzymam kciuki!
Nie mogę wyjść z podziwu, bo schudnięcie to jedno z najcięższych rzeczy. jeśli chodzi o zmianę wyglądu.

Nam również bardzo podoba się przemiana Eweliny.

JP