Ewelina z "Warsaw Shore" tłumaczy się z nieudanego tatuażu. "Piłam alkohol, dlatego się rozmazał"

Ewelina znana z programu "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" pojawiła się na sobotniej gali Fame MMA 3. Naszej reporterce udało się z nią porozmawiać, a jednym z tematów były kontrowersyjne tatuaże Ewelony.
Zobacz wideo

Ewelina Kubiak to ciesząca się niesłabnącą popularnością celebrytka, która zasłynęła udziałem w programie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Huczne imprezy, litry alkoholu, seks, skandale - nic nie jest jej obce. Jej wizerunek? Równie odważny. Ewelina nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej czy też tatuaży. I właśnie wokół tatuaży było ostatnio głośno. Internauci zarzucili jej, że wzór, który ma na dłoni oraz palcach, wykonany jest niepoprawnie. Co więcej, ich zdaniem, jest po prostu brzydki, nieestetyczny i rozmazany.

ZOBACZ: Ewelina z "Warsaw Shore" chciała pochwalić się paznokciami. W komentarzach wszyscy pytają o tatuaż. "Jakbyś wyszła z kopalni"

Ewelina z "Warsaw Shore" tłumaczy się z tatuażu na dłoni

Ewelina, zapytana podczas Fame MMA 3 o hejterskie komentarze w kwestii nieudanych tatuaży, wyznała: 

Jak ktoś się zna, to wie, że tatuaże z palców się po prostu ścierają.
 

Ale to jednak niejedyne wytłumaczenie. Okazuje się bowiem, że w trakcie tatuowania Ewelinie towarzyszył na tyle duży ból, że musiała napić się alkoholu. 

Musiałam wypić alkohol, żeby się w jakikolwiek sposób znieczulić i też dlatego tatuaż mi się rozmył - mówi w rozmowie z naszym portalem Ewelina.

Czy więc Ewelina pokusi się o "naprawę" tatuażu? Jak wyznała, sama tego jeszcze nie wie. Powód? 

Nie wiem, czy jestem w stanie wytrzymać ten ból - tłumaczy.

Zalecalibyście jej jednak ponowną wizytę u tatuażysty? 

DH