Żona Tymańskiego bawiła się w klubie ze znanym influencerem. Ta znajomość to dla nas zaskoczenie

Maria Tymańska po wyznaniu Tymona Tymańskiego nie zamierza rozpaczać. W piątek imprezowała w Gdańsku, gdzie towarzyszył jej Wujaszek Liestyle.

Kilka dni temu Tymon Tymański wyznał w "Fakcie", że razem z Marią Tymańską żyją w otwartym związku. Przyznał, że czasem zdarza mu się nawet wylądować w nie swoim łóżku. Jak się okazało, jego żona nie wiedziała, że tak wygląda ich małżeństwo. Muzyk próbował się wtedy ratować i określił swoje wyznanie jako żart. Jednak jego partnerka zażądała rozwodu.

Zobacz wideo

Maria Tymańska imprezuje z Wujaszkiem Liestyle

Maria Tymańska zawodowo zajmuje się graniem na imprezach i jest DJ-ką. Na Instagramie pojawiło się nagranie z klubu Mewa Towarzyska. Widzimy na nim, że towarzyszy jej Wujaszek Liestyle. To zaskakujące, ponieważ Maria i Wujaszek nigdy się razem nie pokazywali, a tutaj widzimy, że chyba znają się nie od dziś, bo świetnie się bawią w swoim towarzystwie.

Maria Bros i Wujaszek LiestyleMaria Bros i Wujaszek Liestyle Screen z Instagram.com/ mariabros

Tymon Tymański i Maria Tymańska

Tymon Tymański poznał Marysię w 2012 roku. Umówili się na randkę, a muzyk nie ukrywał, że jest nią zafascynowany. Głośno mówił o tym, że jest wyjątkową osobą. W 2013 roku wzięli kameralny ślub, a trzy miesiące później na świat przyszedł ich synek, któremu dali na imię Teo. Muzyk narodzinami synka pochwalił się na Facebooku. W 2015 roku na świat przyszła ich córka Luna.

Myślicie, że Marię Tymańską i Wujaszka może połączyć coś więcej?

AW