Tymon Tymański wyznał, że żyje z żoną w otwartym związku. Ona dowiedziała się o tym z mediów. Teraz chce rozwodu. "Zdrady były bolesne"

Tymon Tymański opowiedział w rozmowie z "Faktem", że żyje w otwartym związku ze swoją żoną. Ona nic o tym wcześniej nie wiedziała. Teraz Maria Tymańska ostatecznie chce rozwodu.

Niedawno Tymon Tymański udzielił wywiadu dla "Faktu", w którym opowiedział, że żyje w otwartym związku ze swoją żoną. Przypomnijmy, że muzyk od 2013 roku jest mężem Marii Natalii Tymańskiej. Mają razem dwoje dzieci - synka o imieniu Teo oraz córkę Lunę. W rozmowie z tabloidem zdobył się na bardzo odważne wyznanie, które doprowadziło do ostatecznego rozpadu jego związku.

Tymon Tymański przyznał się, że zdradzał żonę

Tymański chyba nie spodziewał się, że kilka słów wypowiedzianych publicznie, może przynieść tak tragiczne skutki. Artysta opowiedział w wywiadzie, że jego żona jest wyluzowana i nie przeszkadza jej, że czasami zdarzy mu się "skok w bok".

Bez przesady, lubię się napić z moimi fanami. Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku. Jestem w sumie poliamorystą, a moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek.

Okazuje się, że Maria Tymańska ma zdecydowanie inne zdanie w kwestii otwartych związków. Ona również udzieliła wywiadu "Faktowi", w którym przedstawiła swoją wersję. Wyznała, że nie miała pojęcia, że żyje z Tymonem w otwartym związku.

Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona "Faktowi". Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół.

Żona Tymańskiego poinformowała, że jej mąż wielokrotnie ją zdradzał. Również dopuszczał się niewierności, kiedy ich dzieci były jeszcze bardzo małe.

Nie będę ukrywać, że informacja o nie jednej, a wielu zdradach (zwłaszcza o tych, które wydarzały się gdy nasze dzieci były malutkie), była dla mnie bolesna, lecz decyzję o rozstaniu podjęłam wcześniej i niezależnie od tej informacji. Był to więc jedynie dodatkowy argument za tym, że była ona słuszna.

Tymańska oznajmiła, że decyzja o rozwodzie jest już nieodwracalna i nie zamierza wrócić do męża.

Wspólnie podjęliśmy ostateczną decyzję o rozwodzie i nie widzę żadnej szansy na powrót do Tymona.

JP

Więcej o:
Komentarze (132)
Tymon Tymański wyznał, że żyje z żoną w otwartym związku. Ona dowiedziała się o tym z mediów. Teraz chce rozwodu. "Zdrady były bolesne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Izka

  Oceniono 218 razy 212

  Niejeden szczęśliwie poślubiony uważa, że żyje w otwartym związku do momentu, aż się żonka nie dowie.

 • Gość: wentyl

  Oceniono 193 razy 173

  ale menda z ciebie Tymon, miałem cie za faceta, a jesteś zwykłym ru chadłem, które dyma co mu sie napatoczy, srasz we własne gniazdo ? jesteś szczylem

 • Gość: fff

  Oceniono 143 razy 137

  no geniusz, publicznie przyznał, że jest qrwą

 • tonz2

  Oceniono 135 razy 131

  Dzięki takiemu wyznaniu wina będzie po jego stronie. To że żona "przymykała oko" na zdrady to jest jedno, a to że wiedzą o tym teraz wszyscy to jest już całkowicie co innego

 • Gość: Luna

  Oceniono 114 razy 104

  Brawo Pani Mario! Po wywiadzie Tymona pomyślałam, że jest Pani zahukana panienka, która godzi się na "jednostronnie otwarty związek (sic!) " byle tylko nie stracić męża. Po tej decyzji widac, ze jest Pani odważną kobietą, która nie daje sobą pomiatac. Kobiety szanujmy się!

 • bonenecklace

  Oceniono 102 razy 98

  Nagroda dla idioty miesiąca, a może nawet roku. Ladies and gentleman, and the undisputed winner is ... Tymon Tymański. Miałem Cię Tymon za bardziej ogarniętego człowieka.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 114 razy 96

  Autor jednej genialnej płyty pt POLO Virus sprzed 20 juz lat, poza tym marny przehajpowany muzyk i jak teraz widać marny człowiek. Mam nadzieję, ze nie miał intercyzy i żona puści go z torbami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX