Anna Małysa z "Ameryka Express" wzięła udział w programie "Milionerzy". Wiecie, ile wygrała?

Anna Małysa, która dała się poznać szerszej publiczności za sprawą programu "Ameryka Express", ma za sobą także przygodę z programem "Milionerzy". W swojej grze stawiała na ryzyko. Sprawdźcie, czy to się jej opłaciło.
Zobacz wideo

Trzecia edycja programu "Ameryka Express" cieszyła się naprawdę sporą popularnością. Wszystko to za sprawą uczestników, którzy zawzięcie walczyli o wygraną, tym samym pokazując swoje prawdziwe oblicze. Jedną z osób, która dała się bliżej poznać telewidzom była Anna Małysa. To właśnie ona towarzyszyła w wyścigu Maciejowi Musiałowskiemu.

Jak się jednak okazuje, Ania ma na swoim koncie także inną telewizyjną przygodę. W ubiegłym roku przyjaciółka aktora pojawiła się w programie "Milionerzy".

Anna Małysa w "Milionerach". Jak jej poszło? 

Małysa wzięła udział w rozrywkowym teleturnieju stacji TVN na początku kwietnia 2018 roku. Zmagania w walce o milion złotych szły jej bardzo dobrze do pewnego momentu. Pierwsze koło ratunkowe Małysa wykorzystała na pytaniu za 10 tysięcy złotych, które brzmiało: 

Zwolennicy teorii, że światem rządzą reptilianie widzą w przywódcach cechy:

Możliwe odpowiedzi:

  • A. ryb
  • B. ptaków
  • C. gadów
  • D. owadów

Ostatecznie w udzieleniu poprawnej odpowiedzi pomogła jej publiczność, która wskazała na gady. Małysa kontynuowała więc grę, lecz kolejna wątpliwość pojawiła się przy pytaniu za gwarantowaną sumę 40 tysięcy złotych. A brzmiało ono:

Który Mieszko był polskim królem?

Możliwe odpowiedzi:

  • A. Mieszko I
  • B. Mieszko II Lambert
  • C. Mieszko II Otyły
  • D. Mieszko I Plątonogi

Małysa postanowiła wówczas nie skorzystać z drugiego koła ratunkowego i zaznaczyła odpowiedź C. Mieszko II Otyły. Prawidłowa odpowiedź to jednak wariant B, czyli Mieszko II Lambert. Niestety, Ania straciła szansę na dalszą grę i opuściła fotel "Milionerów" z sumą 1000 złotych. Błąd Małysy został również zauważony przez internautów, którzy nie szczędzili pod adresem Ani kąśliwych uwag. 

Wiedzieliście o tym dość zaskakującym fakcie z życia bliskiej przyjaciółki Maćka Musiałowskiego? Ania chyba bardzo lubi przebywać w obecności kamery. Wnioskujemy to nie tylko po tym, że wzięła udział w "Milionerach" czy "Ameryce Express". Otóż niedawno założyła ona także kanał w serwisie YouTube. W swoich filmach opowiada między innymi o kulisach "AE", a także i o codziennym życiu w Kopenhadze. 

 

Myślicie, że Ania Małysa już wkrótce pojawi się w kolejnym show? Chyba "ma na to chrapkę".

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.