Borkowski po raz pierwszy zabrał głos po rozstaniu z Koziejowską. Zabolało go to, że Paulina wróciła do byłego partnera?

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski nie są już razem. Po rozstaniu pogodynka szybko odnalazła pocieszenie w ramionach swojego byłego. Co na to Borkowski?

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski tworzyli dla wielu dość kontrowersyjny związek, w szczególności ze względu na sporą różnice wieku, jaka ich dzieliła. Aktor i pogodynka byli ze sobą zaledwie trzy miesiące. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu i ostatecznie Paulina i Jacek postanowili się rozstać. Wszystko wskazuje na to, że o Borkowskim zdążyła już zapomnieć pogodynka, która niedługo po rozstaniu wybrała się na rajskie wakacje do Meksyku z nowym-starym partnerem. Mogłoby się wydawać, że aktor będzie czuł się urażony zachowaniem Pauliny, jednak okazuje się, że sprawa wygląda zupełnie inaczej. 

Zobacz wideo

Jacek Borkowski gotowy na nowy związek 

Wydaje się, że nowy związek Koziejowskiej w nie dotknął Borkowskiego. Idealnym na to dowodem są słowa, wypowiedziane przez aktora w rozmowie z "Twoim Imperium". Okazuje się bowiem, że Jacek jest już gotów na nowe znajomości.

Teraz szykuję się do premiery teatralnej i nie mam do tego głowy. Ale potem bardzo chętnie. Na randki będę chodził, bo zawsze mam do tego nastrój - wyznał aktor "Twojemu Imperium".

Myślicie, że rzeczywiście Borkowski nie czuje już urazy do Pauliny? A może nadal coś do niej czuje? 

 

DH 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.