Borkowski po raz pierwszy zabrał głos po rozstaniu z Koziejowską. Zabolało go to, że Paulina wróciła do byłego partnera?

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski nie są już razem. Po rozstaniu pogodynka szybko odnalazła pocieszenie w ramionach swojego byłego. Co na to Borkowski?

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski tworzyli dla wielu dość kontrowersyjny związek, w szczególności ze względu na sporą różnice wieku, jaka ich dzieliła. Aktor i pogodynka byli ze sobą zaledwie trzy miesiące. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu i ostatecznie Paulina i Jacek postanowili się rozstać. Wszystko wskazuje na to, że o Borkowskim zdążyła już zapomnieć pogodynka, która niedługo po rozstaniu wybrała się na rajskie wakacje do Meksyku z nowym-starym partnerem. Mogłoby się wydawać, że aktor będzie czuł się urażony zachowaniem Pauliny, jednak okazuje się, że sprawa wygląda zupełnie inaczej. 

Zobacz wideo

Jacek Borkowski gotowy na nowy związek 

Wydaje się, że nowy związek Koziejowskiej w nie dotknął Borkowskiego. Idealnym na to dowodem są słowa, wypowiedziane przez aktora w rozmowie z "Twoim Imperium". Okazuje się bowiem, że Jacek jest już gotów na nowe znajomości.

Teraz szykuję się do premiery teatralnej i nie mam do tego głowy. Ale potem bardzo chętnie. Na randki będę chodził, bo zawsze mam do tego nastrój - wyznał aktor "Twojemu Imperium".

Myślicie, że rzeczywiście Borkowski nie czuje już urazy do Pauliny? A może nadal coś do niej czuje? 

DH 

Więcej o:
Komentarze (26)
Jacek Borkowski po rozstaniu z Pauliną Koziejowską po raz pierwszy zabrał głos. Zabolało go, że wróciła do byłego partnera?
Zaloguj się
 • nutka7.17

  Oceniono 26 razy 26

  Urewka wróciła do poprzedniego "tatusia':)))

 • Gość: asza

  Oceniono 25 razy 21

  te laski to puchar przechodni

 • wejsunek47

  Oceniono 24 razy 16

  też mi dramat..co sobie pobzykał to jego...a na dodatek miękkim ruchem pozbył się przechodzonej baby...

 • j-a-ga

  Oceniono 21 razy 15

  On ją wylansował i sobie poru chał. Dzięki niemu piszą o niej plotkarskie portale. Przecież od początku o to chodziło.Facet teraz chce z siebie ofiarę zrobić. On zawsze był żałosny.

 • Gość: Łysy

  Oceniono 13 razy 13

  Nawet tacy niby porządni z klasą ludzie a zachowują się jak patologia pie...ą się nawzajem jak króliki wstyd a jeszcze się chwalą publicznie

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 13

  jest bezczelny, nadety, który mając dzieci , aż nie przystoi tak krzywdzić pociechy SWOIM DENNYM ZACHOWANIEM. DLA MNIE ZACZOWUJE SIĘ JAK BURAK, A KOBIETY POWNNY GO OLEWAĆ, BO NIC NIE WART.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Szkoda tylko jego żon, jak traktuje kobiety jako przedmioty do zaspokajania tylko swoich potrzeb.Kobiety omijajcie toto z daleka.

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 10

  nie nie urażony ---on już jest skonczony .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX