Kulisy rozstania Borkowskiego i Koziejowskiej właśnie wyszły na jaw. To Paulina rzuciła Jacka? "Nie chciała zostać uwiązana w domu"

Kilka dni temu media obiegła informacja, iż Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski nie są już razem. Teraz światło dzienne ujrzały nieznane dotąd fakty w sprawie ich rozstania.

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski byli razem ponad trzy miesiące. Początkowo ich związek wzbudzał sporo kontrowersji, ponieważ zakochanych dzieliła duża różnica wieku. Niedawno w mediach pojawiły się informacje, na temat rzekomego rozstania aktora oraz pogodynki. Doniesienia te zostały już oficjalnie potwierdzone przez parę. Paulina wystosowała oświadczenie, w którym wyznała, że ich drogi się rozeszły, jednak mimo to nie żałuje czasu spędzonego z Borkowskim. Teraz pogodynka ponownie postanowiła odnieść się do tego tematu i zdradziła, jak wyglądały kulisy ich rozstania.

Paulina Koziejowska o szczegółach rozstania z Jackiem Borkowskim

W rozmowie z "Super Expressem" Koziejowska przede wszystkim zaprzeczyła, jakoby Jacek miał flirtować z innymi kobietami, co początkowo było uznawane przed media za powód ich rozstania. 

Tak, to prawda, rozstaliśmy się. Jacek z nikim nie flirtował, był wobec mnie całkowicie lojalny. Jest super facetem i nie chcę, żeby go mieszano z błotem, bo na to nie zasługuje. Nie ma winy ani mojej, ani jego. Stwierdziliśmy, że do siebie nie pasujemy. Dużo nas łączy, ale też dużo różni. Nie chodzi o różnicę wieku, bo mój poprzedni partner był ode mnie starszy o 16 lat. Jest mi przykro, że nam nie wyszło, ale tak widocznie musiało być - mówiła w rozmowie z "SE" Paulina.

Jacek Borkowski odpowiada

Na komentarz w tej sprawie pokusił się również Jacek Borkowski. 

Cóż, uczymy się przez całe życie. Próbować trzeba, żeby potem nie żałować. Ja nie żałowałem nawet 15 sekund z tych trzech miesięcy - wyznał tabloidowi. 

Kulisy rozstania Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej

Jednak najwięcej emocji w tym temacie wzbudzają słowa osoby z bliskiego otoczenia pary. Okazuje się bowiem, iż Paulina rozstała się z Jackiem głównie ze względu na to, iż nie chciała być uwięziona w mieszkaniu aktora pod Radzyminem. 

Paulina nie chciała zostać uwiązana w domu. Jacek całe swoje życie podporządkował nastoletnim dzieciom – Jacusiowi i Madzi, myślał o kolejnym z Pauliną. Ona jednak nie widziała się w tej roli. Mieszkanie pod Radzyminem, zajmowanie się domem to dla niej nie ta bajka. Ona kocha Warszawę, często bywa na imprezach, bo to jej praca. Oboje uznali, że chyba zbyt szybko chcieli stworzyć rodzinę. Lepiej coś skończyć teraz, niż się oszukiwać, a później się ranić - mówi "SE" znajomy z otoczenia pary.

Wynika z tego, iż powody rozstania Borkowskiego i Koziejowskiej są dużo bardziej skomplikowane niż wielu się to wydawało. 

Kibicowaliście tej parze?

DH

Więcej o:
Komentarze (37)
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska rozstali się. Na jaw wyszły nowe fakty. "Paulina nie chciała zostać uwiązana w domu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: marta

  Oceniono 39 razy 37

  pisalam juz wczesniej ,ze mloda nie bedzie mu prala gaci i brudnych skarpet i chowala jego dzieci.

 • Gość: Izka

  Oceniono 34 razy 32

  Wystarczyło dać ogłoszenie o pracę " Gosposia potrzebna od zaraz, inne usługi też mile widziane".

 • Gość: gosc

  Oceniono 32 razy 26

  Przestancie wreszcie pisać o tym smutnym starszym panu, który chce oszukać czas.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 24

  Przecież ta Pani wiedziała jaki jest "status" Pana Borkowskiego - wdowiec z dwójką dzieci, to wiedząc, że nie chce być uwiązana w domu itd. po co wchodziła w związek, dzieci miały być "oddane" czy jak to widziała?

 • Gość: Maniek

  Oceniono 21 razy 19

  Jeszcze jedno, drogie Panie nie ma co się dziwić staremu, dla niego nawet 3 miesiące jazdy po młodej to MARZENIE

 • mariovanpetersen

  Oceniono 22 razy 16

  Przeciez nie będzie mloda dziewczyna siedzieć ze starym szczuchem,obrzydlistwo....

 • Gość: kotula

  Oceniono 11 razy 11

  to ona nie taka świeta skoro to jej kolejny kocur dużo starszy od niej. w co ta kobieta gra ? szuka sponsora i chce na czyiś plecach się wylansować ? Uwaga panowie,pobaraszkować i mówic jej papa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX