Jacek Borkowski podobno chciał wrócić do Pauliny Koziejowskiej. Powiedziała, co o tym myśli

Paulina Borkowska jednoznacznie rozwiała nadzieje Jacka Borkowskiego, który myślał, że uda mu się powrócić do pogodynki. Jej wypowiedź dla "Faktu" nie jest już tak miła jak instagramowe oświadczenie.

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska rozstali się po 3 miesiącach związku. O ich relacji było głośno, a oni chętnie mówili w mediach o swoim uczuciu. Kochankowie rozstali się w zgodzie, czego dowodem było oświadczenie 36-letniej pogodynki. Teraz jednak Koziejowska nie przebiera w słowach.

Zobacz wideo

Jacek Borkowski chciał wróć do młodej partnerki?

Jak donosi "Fakt", 59-letni Jacek Borkowski nie pogodził się z rozstaniem i zabiegał o to, by o 23 lata młodsza partnerka wróciła do niego. Niestety aktor raczej nie ma szans na spełnienie tego marzenia. Ostatnia wypowiedź Pauliny Koziejowskiej dobitnie tego dowodzi. 

Z Jackiem możemy pozostać jedynie przyjaciółmi. Przy bliższym poznaniu się stwierdziłam, że nie jest on mężczyzną dla mnie. Nie mówię, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, ale żeby do kogoś wrócić, musisz widzieć z nim wspólną przyszłość, a ja tej przyszłości nie widzę - powiedziała Koziejowska w rozmowie z tabloidem, wbijając tym samym aktorowi "Klanu" szpilę.

Media donosiły, że Koziejowska zostawiła Borkowskiego, bo ten miał flirtować z kobietami w sieci. Pogodynka podobno nie chciała też zostać "kurą domową" i dlatego postanowiła zakończyć związek. Jackowi Borkowskiemu pozostaje więc jedynie pogodzić się z zakończeniem tej płomiennej relacji. Myślicie, że niebawem znów zacznie szukać nowej miłości?

AG

Więcej o:
Komentarze (12)
Jacek Borkowski podobno chciał wrócić do Pauliny Koziejowskiej. Powiedziała, co o tym myśli
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 15

  Stary dureń z niego, w czas się laska opamiętała.

 • Oceniono 7 razy 7

  Haha stary dziadu , patrz sie przed siebie bo nie wiesz ile ci zycia zostalo , jeszcze mlode dziewczyny balamucic. Sorry , nie dla psa kielbasa @!?

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Szkoda że nie opamiętała się przed tymi występami w śniadaniówkach.Ale jakaś tam popularnośc jest.Tylko tych dzieci żal

 • Gość: osa

  Oceniono 2 razy 2

  Jak pisałam sama skompromitowała się zadając się z takim typem,trzeba było jedynie śledzi jego wypociny na drugą zonę,matkę jego córki oraz na "walkę" z ex teściową i szwagierką,decydując się na związek z nim powinna mieć na uwadze dwójkę nastolatków,jego dzieci,które są w trudnym wieku dorastania i buntu.

 • Gość: Sasiadka

  Oceniono 4 razy 2

  Facet. Ogarnij się. Ona chciała żeby było. O niej głośno 5 min. Szczerze wierzyłes. Ze będzie Ci nianczyc dzieciaki. Wez sobie kobietę w wieku zbliżonym do swojego. I też z taką możesz iść do łóżka. Już jak widziałam to. Foto z łóżka z tą pogody ka to myślę sobie... Cyrk na kiju. Jeszcze gdyby miał Pan wygląd. A tu cialo 60 latka

 • Gość: ewka

  Oceniono 1 raz 1

  Paulina Borkowska jednoznacznie rozwiała nadzieje Jacka Borkowskiego
  Chyba Paulina Koziejowska a nie Borkowska. Ej pismaki, pismaki.

 • Gość: sosoos

  0

  stary dziad i w dodatku typowy erotoman.

 • goska10001

  0

  spieprzaj dziadu

 • Gość: Ivi

  0

  kasa się nie zgadzała ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX