Młodsza partnerka rzuciła Jacka Borkowskiego! "Fakt": Nakryła go na flirtowaniu z innymi kobietami

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska rozstali się. Nieoficjalnie mówi się, że to pogodynka porzuciła aktora, gdy odkryła, że nie jest jej wierny.

To miała być miłość jak z bajki. Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska opowiadali o swoim uczuciu w śniadaniówkach, tabloidach i na Instagramie. Zapowiadali rychły ślub. Wszystko wskazuje jednak na to, że happy endu nie będzie. Jako pierwsi informowaliśmy, że para się rozstała, teraz potwierdzeniem zdaje się być wypowiedź aktora dla "Faktu":

Niech ludzie mówią, co chcą. Dla mnie temat jest skończony.

Paulina Koziejowska odmawia oficjalnego komentarza, ale znajomym miała zdradzić, że partner nie był jej do końca wierny. 

W rozmowach ze znajomymi twierdzi, że nakryła Jacka na flirtowaniu z innymi kobietami w internecie - twierdzi informator tabloidu.

O tym, że para się rozstała może też świadczyć fakt, że zarówno Koziejowska jak i Borkowski usunęli wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Aktor napisał też ostatnio na Facebooku, że ma powody do zmartwień

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska

Jacek Borkowski i młodsza od niego 23 lata pogodynka, Paulina Koziejowska, twierdzili, że połączyła ich prawdziwa miłość, a różnica wieku wcale im nie przeszkadza. 

Miłość nie ma wieku. Może to banalne i wielu ludzi to powtarza, że miłość nie ma granic wiekowych - mówiła Koziejowska w "Pytaniu na Śniadanie".

Para planowała ślub, ale wygląda na to, że Borkowski będzie musiał przeprowadzić nowy "casting na żonę". 

ZOBACZ TEŻ: Jacek Borkowski szuka młodziutkiej partnerki. "Jak już brać, to nie z second handu". Serio?!

WJ

Więcej o:
Komentarze (29)
Paulina Koziejowska rzuciła Jacka Borkowskiego! "Fakt": Nakryła go na flirtowaniu z innymi kobietami
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 29 razy 25

  Stary cap!

 • Gość: Singielka

  Oceniono 28 razy 18

  Oj głupie baby kiedy wreszcie zobaczycie że każdy facet jest taki sam. W dzisiejszych czasach żaden nie będzie wierny po grób. Era rycerzy na białych koniach skończyła się dawno temu. Nastały czasy w których możemy liczyć same na siebie i musimy być silne, niezależne i samowystarczalne bez oglądania się za jakimiś nieudacznikami bo tyle można powiedzieć o dzisiejszych mężczyznach. Współczuję tym które całe życie funkcjonują uwieszone na facetach a później jest płacz, rozczarowanie i zgrzytanie zębami. Nie opierajcie życia na związkach tylko skupiajcie się na sobie, samorealizacji i własnym rozwoju duchowym. My jesteśmy najważniejsze a facet to choćbyście na rzęsach stawały to dziś jest a jutro już go nie ma.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 17 razy 17

  A mnie śmieszy, jak on z nią latał po śniadaniówkach w tv i podjarany jak nastoletni gó...aż opowiadał jaki to on w niej jest zakochany. I nawet już chyba myślal o ślubie z nią. Ech... Kryzys wieku średniego sprawia, że faceci głupieją na stare lata.

 • Gość: x

  Oceniono 17 razy 15

  Dopiero co się "zestali", razem golasowali i już się rozstali. Może za stara dla niego?

 • Gość: kk

  Oceniono 13 razy 13

  Miłosć, jaka miłosć! Przecie Borkowski sam mówił, ze staje w zawody ze Strasburgerem i znajdzie sobie jeszcze młodsza dziewczynę. To mu się co prawda nie udało, ale co sie polansował z dużo młodszą kobietą , to sie polansował.
  Facet jest tragiczny i laski powinny zewrzeć szeregi i mu zrobić jakis numer, bo az się o to prosi!

 • Gość: Doti

  Oceniono 13 razy 11

  Kolejny podstarzały lowelas

 • Gość: wega

  Oceniono 9 razy 9

  A to kogucik!!!!

 • Gość: XXXL

  Oceniono 9 razy 7

  I jak zawsze dzieci najbardziej cierpią,kiedy muszą patrzeć na żałosne zachowanie ojca. A śp. żona to w grobie sie przewraca. Świat schodzi na psy....albo juz zszedł....

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Ale wstyd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX