Półnagi Jacek Borkowski leży z 23 lata młodszą ukochaną. Tak, nam też trudno uwierzyć, że opublikował takie zdjęcie

Kiedy myślimy, że Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska nie są w stanie nas już zaskoczyć, przekonujemy się, że tkwiliśmy w błędzie. Okazuje się, że nie ma dla nich granic prywatności, których nie mogą przekroczyć.

Jacek Borkowski nie wie, czym są granice wstydu. Aktor jakiś czas temu zakończył "casting na swoją żonę", a wybór padł na 23 lata młodszą pogodynkę Paulinę Koziejowską. Różnica wieku była jego głównym wymogiem, gdyż "jak już brać, to nie z second handu". Od czasu, gdy ogłosił swój nowy związek, biega w nową wybranką po śniadaniówkach, udziela wywiadów tabloidom i publikuje żenujące wpisy na Instagramie. Niestety, miłosne wiersze to nie jest najgorsze, co przyszło mu do głowy.

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska pozują w łóżku

W sobotę aktor opublikował fotografię, na której pozuje z Koziejowską w łóżku. Co prawda nie jest to łóżko ich sypialni, ale gabinetu SPA. Nie zmienia to jednak faktu, że on jest nagi (przynajmniej od pasa w górę), ona owinięta jedynie ręcznikiem lub prześcieradłem. 

Ta była żona w grobie się przewraca, patrząc na to wszystko... Żenujące - komentują internauci.
Wszystko na sprzedaż.
Piękne rodzinne zdjęcie ojca z córką.

Bardziej szczegółową relację w wizyty w gabinecie SPA zdała na swoim InstaStory Paulina Koziejowska.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

 

Nie wiemy, do czego jeszcze jest gotowy posunąć się pan Jacek, ale sądzimy, że jeszcze niejeden raz popisze się kreatywnością.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.