Wiktoria z "Warsaw Shore" zaskoczyła na salonach nowym kolorem włosów! W tej fryzurze i stylizacji trudno ją rozpoznać

Wiktoria Sypucińska, znana głównie z programu "Warsaw Shore", pojawiła się na gali Mister Polski 2018. Celebrytka tym samym pochwaliła się swoją metamorfozą.

Finałowa gala Mister Polski 2018 jest już za nami. Wydarzenie swoją obecnością uświetniła spora ilość celebrytów. Wśród nich znalazła się między innymi Wiktoria Sypucińska, znana przede wszystkim z udziału w kontrowersyjnym dla wielu rozrywkowym show "Warsaw Shore". Wiktoria pojawiła się na ściance w czarnym total look'u, jednak tym razem to nie jej stylizacja, lecz nowy kolor włosów zwrócił naszą największą uwagę. 

Zobacz wideo

Mister Polski 2018. Wiktoria Sypucińska na salonach 

Okazuje się, że Wiktoria zrezygnowała z blondu i postawiła na czerń. Celebrytka ma teraz długie, ciemne włosy, które dość mocno wpłynęły na jej wygląd. Czy zmiana ta jest na plus, czy może na minus? Tę decyzję pozostawiamy już Wam.

Sypucińska na ściance pojawiła się w mocno błyszczącej spódnicy za kolano, a także lateksowej bluzce, która odsłoniła dekolt Wiktorii. Należy jednak dodać, że porównując wcześniejsze stylizacje gwiazdy "WS", tym razem pokazała ona nieco mniej ciała. Czyżby postanowiła odmienić swój wizerunek? 

WIKTORIA SYPUCIŃSKA NA GALI MISTER POLSKI 2018 >>>

Jak Wam się podoba Wiktoria i jej nowy kolor włosów? Lepszy niż blond? 

DH