Mister Polski wybrany! Tomasz Zarzycki najprzystojniejszym mężczyzną w kraju

Wiemy już, kto otrzymał główną nagrodę w konkursie Mister Polski 2018. Tomasz Zarzycki został Misterem - tytuł przekazał mu Jakub Kucner, ustępujący Mister 2017.

Tomasz Zarzycki pokonał swoich konkurentów i otrzymał tytuł "Mister Polski 2018". Obok niego na podium stanął Michał Grudzień - drugi Mister Polski, a także Marcin Moczulski - pierwszy Wicemister.

Mister Polski 2018 - Tomasz Zarzycki

Tomasz Zarzycki urodził się w Łodzi i ma 26 lat. W 2018 roku został Misterem Ziemi Łódzkiej. Najpiękniejszy polski mężczyzna studiował logistykę, pracuje jako model. Niewiele wiemy o jego życiu prywatnym - w przeciwieństwie do wielu modeli i modelek raczej nie dzieli się szczegółami w mediach społecznościowych.

Tomasz Zarzycki wybrany został głosami Jury, w którym zasiadały m.in. Paula Tumala, Majka Jeżowska i Julia Wróblewska.

Z kim musiał wygrać Tomasz Zarzycki, żeby zostać najpiękniejszym i najprzystojniejszym w Polsce? Przeciwko niemu stanęło 16 konkurentów: Jakub Tarnawski, Marcin Moczulski, Igor Sikorski, Amadeusz Sulisz, Adam Pecyna, Michał Grudzień, Adam Chojnowski, Konrad Cupiał, Miłosz Socha, Marcin Kałużny, Krzysztof Ślawski, Mateusz Jaroszewski i Michał Zachowicz.

Więcej o:
Komentarze (37)
Mister Polski wybrany! Tomasz Zarzycki "najpiękniejszym" mężczyzną w kraju
Zaloguj się
 • Gość: Ość

  Oceniono 24 razy 16

  I ten kolejowy zarost- co kłak to stacja..

 • 41janina

  Oceniono 10 razy 8

  A Glapinski, Terlecki I konus nie startowali ?

 • justas32

  Oceniono 20 razy 6

  Najpiękniejszym mężczyzną w kraju jest zawsze uśmiechnięty charyzmatyczny polityk Andrzej Duda ...

 • siwywaldi

  Oceniono 14 razy 6

  Co musi zrobić dziewczyna by dojść do ścisłego finału takich wyborów, to powszechnie wiadomo :-)

  Moje pytanie brzmi: CO musi zrobić facet?

 • Gość: Man Fuj Man

  Oceniono 8 razy 4

  No to klechom ślina z mord zaczęła ciec.

 • Oceniono 3 razy 3

  No co ma chłopak wszystkie zalety najważniejsza jest ta że od dwóch tygodni jest w jedynej słusznej, tylko ten zarost Oj reklama Gillette go nie weźmie

 • Gość: BOGUŚ

  Oceniono 4 razy 2

  Ludzie czytam te komentarze i serio co jeden to lepszy...każdy komentujący powinien złapać chociaż jeden glęboki oddech...wiecej luzu ludzie... według was to musiał wygrać bo musiał dac ciała??? Litości!!! A ten co tu psioczy I komentuje wytykając chłopakowi to czy owo niech sam spojrzy w lustro albo prześle prywatne zdjęcie chętnie się ponabijamy I wytkniemy co u niego jest nie tak.pozdrawiam Boguś

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX