Jennifer Lopez w ekstremalnie opiętej sukience. Podkreśliła pupę i talię, ale z piersiami zadziało się coś niedobrego

Jennifer Lopez kocha podkreślać swoje wdzięki seksownymi kreacjami, ale tym razem pomarańczowa, opięta sukienka całkowicie spłaszczyła jej piersi.

Jennifer Lopez jest w trakcie promocji swojego najnowszego filmu "Second Act" (polski tytuł: "Teraz albo Nigdy"). W piątek w Miami była gościem hiszpańskojęzycznej śniadaniówki "Despierta América", gdzie towarzyszyła jej druga gwiazda filmu, Vanessa Hudgens.

JENNIFER LOPEZ PROMUJE FILM - ZDJĘCIA >>>

Jennifer postawiła - jak zwykle - na kreację, która podkreślała jej idealną, kobiecą sylwetkę. Pomarańczowy total look bezbłędnie pasował do ciemnej karnacji gwiazdy, a ekstremalnie opięta sukienka bez ramiączek podkreśliła jej szczupłą talię i zgrabną pupę. Niestety, jednocześnie spłaszczyła jej piersi. Widać to zwłaszcza na zdjęciu, gdy wokalistka siedzi na kanapie. To jednak drobiazg, na który można przymknąć oko, bo całościowy efekt jak zwykle jest powalający.

Film "Teraz albo nigdy" opowiada historię kobiety, która marzy o wielkiej karierze i pewnego dnia dostaje szansę, by te plany zrealizować. W tej roli zobaczymy oczywiście Jennifer Lopez. Polska premiera już 28 grudnia. Wybierzecie się do kin?

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: