"Planeta Singli 2". 9-letni Mateusz Biernat to ulubieniec widzów. Wygląda znajomo? Brał kiedyś udział w popularnym show TVN

"Planeta Singli 2". Na początku listopada miała premiera drugiej części popularnego filmu. Pojawiło się w niej wiele nowych twarzy, w tym Mateusz, który rok temu brał udział w show "MasterChef Junior".

Produkcja Sama Akina "Planeta Singli 2" bardzo przypadła do gustu widzom. Do tej pory obejrzało ją już ponad milion osób. Uwagę wielu z nich przykuł chłopiec grający Olafa, ucznia Anny (Agnieszka Więdłocha). Fani TVN-u od razu rozpoznali w nim uroczego uczestnika 2. edycji programu "MasterChef Junior".

Zobacz wideo

"Planeta Singli 2". Mateusz Biernat podbił serca widzów

Producenci produkcji uwierzyli w potencjał Mateusza i obsadzili go w dość rozbudowanej roli. Chłopiec ze względu na swój wygląd był wyśmiewany przez rówieśników, ale dzięki pomocy Tomka (Maciej Stuhr), stał się gwiazdą.

 

Mateusz niewątpliwie zapada w pamięć. Fani "MasterChefa" na pewno nie zapomną jego marzenia o tym, że w przyszłości chce zostać rzeźnikiem. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Jak w ogóle trafił do tak popularnego filmu? Produkcja zadzwoniła do niego, by zagrał kilka scen i im przesłał. Nagranie się im spodobało, więc zaprosili go na casting. Wróżycie mu karierę?

AW